Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 1
Agenție

3 luni în urmă
6

28.500 €
57 € / mp

RECO teren de vanzare in Palota

Palota

500 mp teren
f.s. 17 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

357.000 €
30 € / mp

Teren industrial de vanzare, dublu front strada ...

Palota

11.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

19.500 €
7.80 € / mp

RECO Teren extravilan 2500mp in Palota

Palota

2.500 mp teren
f.s. 12.220000267029 m
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

30.129 €
60.26 € / mp

Teren intravilan de vanzare la 8 km de Oradea, ...

Palota

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.355.200 €
2,710.40 € / mp

45 parcele de teren pentru casa, de vanzare, Sa ...

Palota

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

174.200 €
26 € / mp

Teren intravilan 6700mp

Palota

6.700 mp teren
f.s. 38 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
6

19.500 €

RECO Teren extravilan 2500mp in Palota

Palota

f.s. 12 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
12

65.000 €
130 € / mp

Teren de vanzare in Santandrei cu fundatie turn ...

Sântandrei

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

39.000 €
67.01 € / mp

Terenuri intravilane | intre 500-582 mp | Santa ...

Sântandrei

La ~5km distanță

582 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

42.000 €
92.51 € / mp

RECO Teren intravilan Santandrei

Sântandrei

La ~5km distanță

454 mp teren
f.s. 14 m

Agenție

10 luni în urmă
2

425.500 €
29.14 € / mp

RECO Teren in Santandrei 14600mp

Sântandrei

La ~5km distanță

14.600 mp teren
f.s. 73 m
Agenție

10 luni în urmă
5

132.000 €
82.09 € / mp

RECO teren intravilan in Santandrei 1608 mp

Sântandrei

La ~5km distanță

1.608 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

41.000 €
74.55 € / mp

Teren situat in Sintandrei BH

Sântandrei

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

73.000 €
91.59 € / mp

RECO . TEREN INTRAVILAN SANTANDREI .

Sântandrei

La ~5km distanță

797 mp teren
f.s. 15 m
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 73,000 € și 74.000 €
Agenție

10 luni în urmă
8

117.000 €
58.50 € / mp

RECO Teren Santandrei 2000mp

Sântandrei

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

44.900 €
89.80 € / mp

RECO Teren intravilan in Santandrei

Sântandrei

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

37.500 €
70.09 € / mp

vand parcele construibile Santandrei str .Bujor ...

Sântandrei

La ~5km distanță

535 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

37.500 €
75 € / mp

Toate utilitatile - Parcele Santandrei 500 - 18 ...

Sântandrei

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

397.500 €
15.84 € / mp

RECO Oportunitate teren 25000mp Santandrei

Sântandrei

La ~5km distanță

25.100 mp teren
f.s. 80 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

28.000 €
57.03 € / mp

Teren intravilan in Santandrei, de vanzare, Bih ...

Sântandrei

La ~5km distanță

491 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

125.000 €
120.19 € / mp

Teren cu PUZ pentru cladire de apartamente in S ...

Sântandrei

La ~5km distanță

1.040 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

80.000 €
80 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Santandrei, 1000 ...

Sântandrei

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

40.000 €
80 € / mp

Parcele de teren 500 mp pentru casa, situat in ...

Sântandrei

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

66.800 €
133.60 € / mp

Teren intravilan cu fundație ridicată (plan P)

Sântandrei

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

40.900 €
74.77 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 547 MP | SANTANDREI

Sântandrei

La ~5km distanță

547 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
12

270.000 €

RECO teren industrial cu PUZ in Santandrei

Sântandrei

La ~5km distanță

f.s. 100 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

121.143 €
33 € / mp

Teren intravilan 3671 mp SANTANDREI -, PUZ apro ...

Sântandrei

La ~5km distanță

3.671 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

12.500 €
23.02 € / mp

Parcele teren intravilan | 543 mp | Pausa | Noj ...

Sântandrei

La ~5km distanță

543 mp
543 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

250.000 €
24.51 € / mp

Teren intravilan

Sântandrei

La ~5km distanță

10.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

456.500 €
15.69 € / mp

RECO Teren in Santandrei 29 100mp

Sântandrei

La ~5km distanță

29.100 mp teren
f.s. 50 m
Construcții
Intravilan