Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 zile în urmă
20

2.200.000 €
2,000.00 € / mp

Teren 1 100 mp + 2 case pentru bloc pe Bulevard ...

Rogerius, Oradea

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

59.160 €
85 € / mp
66.000 €

Parcela de teren intravilan, de vanzare, Oncea, ...

Rogerius, Oradea

696 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

79.100 €
70 € / mp

Sofimob Team / Teren intravilan cu utilitati.

Rogerius, Oradea

1.130 mp
1.130 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
10

Preț necomunicat

Teren Industrial Calea Borsului- 33.300 mp - 10 ...

Dacia, Oradea

La ~5km distanță

f.s. 200 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

1.780.000 €
773.91 € / mp

Teren intravilan disponibil pentru vânzare

Iosia-Nord, Oradea

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

290.000 €
50 € / mp

Teren intravilan pentru constructii sau investi ...

Iosia-Nord, Oradea

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Intravilan

Agenție

Mai mult de un an
8

48.000 €
57.83 € / mp

Teren Intravilan - Oradea

Gării, Oradea

La ~5km distanță

830 mp teren
f.s. 18 m
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 48,000 € și 60.000 €
Agenție

Mai mult de un an
2

147.000 €
71.26 € / mp

Teren 2000mp, Zona Renasterii

Gării, Oradea

La ~5km distanță

2.063 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
6

93.500 €
111.71 € / mp

Teren intravilan 837 mp Calea Bihorului Oradea

Gării, Oradea

La ~5km distanță

837 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

109.446 €
29 € / mp

Antony Estate | Teren intravilan, de vanzare - ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

3.774 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

220.000 €
34.53 € / mp

TEREN dublu front Oradea Str.Vantului-Paleu

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

6.372 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
9

75.000 €
103.59 € / mp

RECO . TEREN INTRAVILAN ONCEA

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

724 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

98.000 €
13.61 € / mp

Teren intravilan , zona Oncea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

53.500 €
62.94 € / mp

RECO Teren intravilat Paleu 850mp strada Prunil ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

850 mp teren
f.s. 48 m
Agenție

10 luni în urmă
2

48.500 €
55.05 € / mp

RECO Teren intravilan in Oradea str Beldiceanu ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

881 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 48,500 € și 54.100 €
Agenție

10 luni în urmă
2

43.600 €
56.55 € / mp

RECO Teren intravian in Oradea Str Beldiceanu 7 ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

771 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

8 luni în urmă
3

2.000.000 €
79.25 € / mp

25.000 Mp. teren intravilan - cartierul ONCEA - ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

25.237 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

58.000 €
68.97 € / mp

Vindem parcela teren intravilan de 841 mp in On ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

841 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
18

2.515.500 €
250 € / mp

Teren intravilan in Oncea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

10.062 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

3 luni în urmă
1

115.800 €
118.77 € / mp

Teren intravilan de 975 mp pe str. Piersicilor

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

975 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

89.800 €
95.74 € / mp

Teren intravilan in zona de dealuri

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

938 mp
938 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

4.068.250 €
250 € / mp

Teren pretabil pentru dezvoltare imobiliara de ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

16.273 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

30.900 €
38.63 € / mp
32.900 €

Teren intravilan, 800 mp, zona rezidentiala , p ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

38.500 €
62.30 € / mp

Teren de vanzare Paleu, jude?ul Bihor | 3 parce ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

618 mp
618 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

257.760 €
30 € / mp

Teren Intravilan Parcelare, Lac Paleu, 8592mp, ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

8.592 mp
8.592 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren extravilan de vanzare, Oradea, Bihor

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

35.000 €
66.92 € / mp

Teren intravilan agricol de vanzare in Episcopi ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

523 mp
523 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

65.000 €
72.63 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

895 mp
895 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

169.900 €
121.79 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 1395 MP | ZONA CALEA BIHORUL ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

1.395 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

98.000 €
98 € / mp

Teren intravilan pentru construcții

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții