Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

9.300 €
715.38 € / mp

Vand Loc de parcare privat

Nufărul, Oradea

13 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

96.000 €
190 €
160 € / mp

Vand teren cu imobil demolabil zona semicentral ...

Cetății, Oradea

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

36.900 €
73.51 € / mp

De vanzare parcele Santandrei cu toate utilitat ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

502 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

990.000 €

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €

Teren intravilan, de vanzare, str Gheorghe Doja

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

559.895 €
35 € / mp

Teren de vanzare pe Calea Borsului

Aeroport, Oradea

La ~5km distanță

15.997 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.429.920 €
120 € / mp

Parcele pentru locuinte colective cu PUZ aprob ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

11.916 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

392.320 €
128 € / mp

Teren in vecinatatea Era Shopping Park cu funct ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

3.065 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

1.783.600 €
400 € / mp

Oportunitate de Investitie Vand Teren Intravila ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

4.459 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.286.480 €
130 € / mp

Teren de vanzare cu PUD aprobat

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

9.896 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

56.000 €
50.91 € / mp

RAR! Teren 1110mp Oradea, str. Gheorghe Doja, v ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

1.100 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

140.000 €
70 € / mp

Teren in cartierul Grigorescu langa padure

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

30.000 €
60 € / mp

Vind teren intravilan Rontau

Central, Oradea

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

170.000 €
33.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Varciorog Dobres ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

53.200 €
95 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

20.000 €
80 € / mp

Teren intravilan Vartop, langa partia Piatra Gr ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

135.000 €
46.88 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Oradea

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

53.200 €
95 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

560 mp
560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

19.404 €
12 € / mp

Vand teren Oradea,Episcopia 1617mp zona Valea F ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

1.617 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

16.170 €
10 € / mp

Vand teren 1617mp Oradea,Episcopia zona Valea F ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

1.617 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

11.500 €
8.81 € / mp

Teren Valea Cri?ului (Bratca)

Central, Oradea

La ~5km distanță

1.305 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

460.000 €
64.08 € / mp

Vand teren in pacul ind.1 Borsului

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

7.179 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

900.000 €
50 € / mp

Teren industrial (Borsului)

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

55.000 €
131.58 € / mp

Teren intravilan 418 mp cartierul tineretului

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

418 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

41.000 €
5.96 € / mp

Teren de vanzare in Episcopia Oradea

Central, Oradea

La ~5km distanță

6.884 mp
6.884 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

25.000 €
43.48 € / mp

intravilan Nojorid Les

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

350.000 €
60.83 € / mp

Teren 5.754 mp Oradea, Str. Gh. Doja PUZ in Faz ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

5.754 mp
5.754 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

113.500 €
199 €
149.54 € / mp

Teren ultracentral - Str. Pescarusului, 759 mp

Ultracentral, Oradea

La ~5km distanță

759 mp
759 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

12.500 €
14.71 € / mp

Teren intravilan com. Nojorid - Sauaieu

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

450.000 €
60 € / mp

Vand Teren Intravilan 7500 mp

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

7.500 mp teren