Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

149.000 €
46.55 € / mp

De vânzare teren intravilan, 3,201 mp, Str Gheo ...

Nord-Est, Oradea

3.201 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

37 €
0 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Zona industriala ...

Nord-Est, Oradea

13.500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă

46.000 €
4.48 € / mp

Teren 10262 mp extravilan Episcopia Oradea

Central, Oradea

La ~5km distanță

10.262 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

229.000 €
106.22 € / mp

Teren cu front la albia Cri?ului Repede, Oradea ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

2.156 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

7.500.000 €
7.50 € / mp

Vindem teren agricol Santaul Mic

Central, Oradea

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
8

700.000 €
179.44 € / mp

EXCLUSIVITATE – Teren de vanzare – ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

3.901 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

75.000 €
44.99 € / mp

Teren intravilan cu dublu front stradal in Osor ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

1.667 mp teren
f.s. 24 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3.944.000 €
59.00 € / mp

Teren industrial de vanzare cu dublu front, Par ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

66.853 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

1.545.000 €
71.86 € / mp

RECO Imobiliare teren intravilan langa Solay

Est, Oradea

La ~5km distanță

21.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

1.545.000 €
77.85 € / mp

RECO teren intravilan in zona industriala

Vest, Oradea

La ~5km distanță

19.845 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

123.800 €
160.99 € / mp

Teren de vanzare intravilan dublu front Grigore ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

769 mp
769 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

396.150 €
28.50 € / mp

Teren industrial si servicii de vanzare, Calea ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

13.900 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

159.000 €
496.88 € / mp

Reco, Casa demolabila, Oradea

Central, Oradea

La ~5km distanță

320 mp teren
f.s. 7 m
Agenție

2 luni în urmă
3

549.000 €
124.32 € / mp

De Vânzare - Teren Industrial\Comercial, Calea ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

4.416 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

172.040 €
85 € / mp

Teren intravilan pentru hala langa Mega Image, ...

Nord-Vest, Oradea

La ~5km distanță

2.024 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

284.520 €
120 € / mp

Parcele de teren pentru constructie blocuri, zo ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

2.371 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

5.040.000 €
120 € / mp

Teren 42000 mp,dezvoltare rezidențial și comerc ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

42.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

559.895 €
35 € / mp

Teren industrial de vanzare, Calea Borsului, Or ...

Periferie, Oradea

La ~5km distanță

15.997 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

860.000 € + TVA
430 € + TVA / mp

Proiect autorizat pentru constructie bloc ,32 a ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

59.900 €
74.88 € / mp

Teren intravilan - Loc de casa - 800 mp. - IMOB ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

245.735 €
85 € / mp

Teren industrial si servicii de vanzare, Calea ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

2.891 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

92.640 €
30 € / mp

Teren Intravilan Str Livezilor

Central, Oradea

La ~5km distanță

3.088 mp
3.088 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

75.000 €
150 € / mp

Teren intravilan,Grigorescu langa padure, Orade ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

40.000 €
800 € / mp

Teren extravilan intravilan

Central, Oradea

La ~5km distanță

50 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

37.000 €
74 € / mp

Teren de vanzare Cartierul Episcopia din Oradea

Central, Oradea

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

56.000 €
23.84 € / mp

De vanzare Teren intravilan 2349 mp, in Oradea

Central, Oradea

La ~5km distanță

2.349 mp teren
f.s. 13 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

150 €
0.01 € / mp

Vindem teren intravilan, Baile Felix

Central, Oradea

La ~5km distanță

15.250 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1.078.950 €
75 € / mp

Teren de vanzare, dublu front stradal, Parcul I ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

14.386 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

Preț necomunicat

Teren Intravilan Str Sofiei Oradea 3098 mp

Central, Oradea

La ~5km distanță

Agenție

11 luni în urmă
4

349.000 €
689.72 € / mp

Oportunitate de dezvoltare imobiliara - ultrace ...

Ultracentral, Oradea

La ~5km distanță

506 mp teren