Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

559.895 €
35 € / mp

Teren de vanzare pe Calea Borsului

Aeroport, Oradea

15.997 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

36.900 €
73.51 € / mp

De vanzare parcele Santandrei cu toate utilitat ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

502 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

990.000 €

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

9.300 €
715.38 € / mp

Vand Loc de parcare privat

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

13 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

96.000 €
190 €
160 € / mp

Vand teren cu imobil demolabil zona semicentral ...

Cetății, Oradea

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.429.920 €
120 € / mp

Parcele pentru locuinte colective cu PUZ aprob ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

11.916 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

392.320 €
128 € / mp

Teren in vecinatatea Era Shopping Park cu funct ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

3.065 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €

Teren intravilan, de vanzare, str Gheorghe Doja

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

49.000 €
98 € / mp

Teren - Loc de casa Sanmartin

Cihei

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

40.320 €
60 € / mp

Teren intravilan Cihei

Cihei

La ~5km distanță

672 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

63.000 €
92.38 € / mp

Teren de vanzare Cihei

Cihei

La ~5km distanță

682 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

43.000 €
92.08 € / mp

Teren Cihei - 467 mp, Front 17.2m, Utilitati: A ...

Cihei

La ~5km distanță

467 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

46.000 €
91.09 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Cihei

La ~5km distanță

505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

79.900 €
79.90 € / mp

De vanzare teren Cihei Poligon 1000 m2

Cihei

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

27.000 €
54 € / mp

Vand teren intravilan in Cihei, Bihor - Cartier ...

Cihei

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

68.900 €
91.87 € / mp

Teren intravilan

Cihei

La ~5km distanță

750 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

27.000 €
54 € / mp

Teren intravilan in Cihei, Bihor - Cartierul Gr ...

Cihei

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

1.783.600 €
400 € / mp

Oportunitate de Investitie Vand Teren Intravila ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

4.459 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.286.480 €
130 € / mp

Teren de vanzare cu PUD aprobat

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

9.896 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

40.600 €
14 € / mp

Teren Intravilan Sauaieu 2900m2 cu nr de casa d ...

Nojorid

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

27.000 €
11.41 € / mp

teren Nojorid cartier nou

Nojorid

La ~5km distanță

2.367 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

37.500 €
75 € / mp

Teren intravilan 500 mp cu utilitati, pozitie s ...

Nojorid

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

290.000 €
50 € / mp

Teren intravilan pentru constructii sau investi ...

Iosia-Nord, Oradea

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

744.800 €
38 € / mp

Vindem teren intravilan Biharia

Central, Oradea

La ~5km distanță

19.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

7.500.000 €
7.50 € / mp

Vindem teren agricol Santaul Mic

Central, Oradea

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

150 €
0.01 € / mp

Vindem teren intravilan, Baile Felix

Central, Oradea

La ~5km distanță

15.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

394.098 €
28.50 € / mp

Opounitate - teren cu PUZ aprobat pe soseaua B ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

13.828 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

90.000 €
30 € / mp

Teren intravilan , acces rapid Oradea

Nord, Oradea

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

0 €

Teren Intravilan Str Sofiei Oradea 3098 mp

Central, Oradea

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

10 €
0 € / mp

Teren intravilan Sacadat

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

31.068 mp teren