Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

13 ore în urmă
10

60.000 €
60 € / mp

vand casa si parcele teren intravilan in SAT MI ...

Miersig

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

27.500 €
22.92 € / mp

Teren intravilan Miersig, 1200 mp, la asfalt

Miersig

1.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

25.500 €
9.44 € / mp

Teren intravilan pentru investiție

Miersig

2.700 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 25,500 € și 41.900 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

24.000 €
6 € / mp

Teren intravilan de vanzare la 25 minute de Ora ...

Sititelec

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.330 €
5 € / mp

De vanzare teren intravilan Sititelec, Husasau ...

Sititelec

La ~5km distanță

4.866 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

22.000 €
12.44 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Bihor

Bicaci

La ~5km distanță

1.769 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
1

70.000 €
7 € / mp

Teren intravilan 1 ha pe dn 79 la 15 km De orad ...

Gepiu

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

190.000 €
8.80 € / mp

Teren 21600 mp in apropiere de Autostrada Trans ...

Gepiu

La ~5km distanță

21.600 mp
21.600 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

63.500 €
10.48 € / mp

TEREN INTRAVILAN CU UTILITATI -6060 MP | SAT BI ...

Gepiu

La ~5km distanță

6.060 mp
6.060 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

475.000 €
6.97 € / mp

Teren intravilan parcelabil Gepiu 7 E mp

Gepiu

La ~5km distanță

68.150 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

500.000 €
25 € / mp

Teren de servicii de vanzare pe DN79/E671, Biho ...

Gepiu

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

130.000 €
28.26 € / mp

Vand teren generos

Gepiu

La ~5km distanță

4.600 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

1 lună în urmă
6

80.000 €
20.51 € / mp

Teren intravilan

Gepiu

La ~5km distanță

3.900 mp
3.900 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
18

12.489 €
23 € / mp

Teren intravilan 32 parcele, situate in comuna ...

Gepiu

La ~5km distanță

543 mp
543 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

184.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 4600mp.

Gepiu

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

75.000 €
2.67 € / mp

Teren la intrare in localitatea Gepiu

Gepiu

La ~5km distanță

28.100 mp teren
f.s. 49 m
Agenție

5 luni în urmă
4

19.800 €
24 € / mp

Teren intravilan in Gepiu

Gepiu

La ~5km distanță

825 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

15.000 €
30 € / mp

Parcela teren intravilan 500 mp cu Puz si curen ...

Gepiu

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

550.000 €
15.41 € / mp

Teren langa padure de 3,5 ha cu proiect pentru ...

Gepiu

La ~5km distanță

35.693 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

350.000 €
35 € / mp

Teren intravilan Gepiu 10 000 mp Fs 174 metri d ...

Gepiu

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

21.000 €
30.70 € / mp

Teren intravilan aproape De padure

Gepiu

La ~5km distanță

684 mp
684 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

15.500 €
29.25 € / mp

RECO Teren de vanzare Gepiu

Gepiu

La ~5km distanță

530 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

23.500 €
29.38 € / mp

RECO Teren de Gepiu

Gepiu

La ~5km distanță

800 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

930.000 €
10 € / mp

Teren intr 9,3 HA, Gepiu , front la DN Arad-175 ...

Gepiu

La ~5km distanță

93.000 mp
93.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

115.000 €
10 € / mp

Colonie Gepiu, vis-a-vis de Motel Orizont.

Gepiu

La ~5km distanță

11.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

9.900 €
16.50 € / mp

Parcele teren intravilan Colonia Gepiu | PUZ si ...

Gepiu

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
2

115.000 €
25 € / mp

Teren generos

Gepiu

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 115,000 € și 140.000 €
Agenție

1 lună în urmă
7

9.594 €
18 € / mp

Parcele teren intravilan, Gepiu, Bihor, intre 5 ...

Gepiu

La ~5km distanță

533 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

34.500 €
2.00 € / mp

Parcele de teren extravilan in Les

Leș

La ~5km distanță

17.265 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan construibil, suprafață 500 mp, ...

Leș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Miersig, Județul Bihor

Miersig, o localitate din Județul Bihor, oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru peisajele naturale frumoase. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 29.000 euro, cu oferte ce încep de la 25.800 euro și ajung până la 39.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 11 euro, cu valori variind între 8 euro și 18 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Accesibilitate: Aproximativ 29% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 127 de zile, indicând o piață activă, dar cu o cerere variabilă.

Miersig reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Miersig? Verifică acum terenurile disponibile!