Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
3

22.500 €
6.72 € / mp

teren intavilan, Urvind

Lugașu de Jos

3.346 mp
3.346 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

2.600 €
0.79 € / mp

Vand teren 3299mp in Urvind

Lugașu de Jos

3.299 mp
3.299 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

18.000 €
0.60 € / mp

Vand teren loc. Urvind

Lugașu de Jos

30.000 mp
30.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

21.000 €
7.24 € / mp

Teren intravilan si agricol

Lugașu de Sus

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,000 € și 38.000 €
Agenție

10 luni în urmă
2

17.900 €
11.21 € / mp

Reco Teren intravilan Lugasu de Sus, Bihor

Lugașu de Sus

La ~5km distanță

1.597 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

69.000 €
7.42 € / mp

TEREN IN CHISTAG

Chistag

La ~5km distanță

9.300 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
8

19.500 €
3.65 € / mp

RECO Teren intravilan pentru loc de casa 5342 m ...

Țețchea

La ~5km distanță

5.342 mp
5.342 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

27.000 €
2 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Calatea, comuna ...

Aștileu

La ~5km distanță

13.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

10.500 €
13.13 € / mp

RECO Teren intravilan in zona Alesd Sat Subpiat ...

Aștileu

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

53.700 €
21.37 € / mp

Reco, Parcel? de teren suprafata mare Alesd

Central, Aleșd

La ~5km distanță

2.513 mp teren
f.s. 12 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1.456.779 €
1.203.950 €
42.04 € / mp

Teren intravilan rezidential industrial 34650 m ...

Aleșd

La ~5km distanță

34.650 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

48.000 €
6.43 € / mp

RECO Teren in Zona Pestis, aproape de Alesd

Peștiș

La ~5km distanță

7.465 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
7

53.000 €
23.13 € / mp

RECO Teren in Zona Aleșd

Nord-Vest, Aleșd

La ~5km distanță

2.291 mp teren
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.000 €
30.52 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Alesd, Bihor, 1 ...

Aleșd

La ~5km distanță

1.409 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

18.500 €
50.96 € / mp

Teren intravilan construibil Padurea Neagra, Bi ...

Central, Aleșd

La ~5km distanță

363 mp
363 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

184.800 €
32.08 € / mp

TEREN DE VANZARE IN ALESD

Central, Aleșd

La ~5km distanță

5.760 mp
5.760 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

184.800 €
32.08 € / mp

TEREN DE VANZARE IN ALESD

Periferie, Aleșd

La ~5km distanță

5.760 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

995.000 €
28.72 € / mp

Teren intravilan rezidential, 34650 mp Alesd, B ...

Central, Aleșd

La ~5km distanță

34.650 mp
34.650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

48.000 €
6.43 € / mp

RECO Teren in Zona Pestis, aproape de Alesd

Central, Aleșd

La ~5km distanță

7.465 mp
7.465 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

1.848 €
0.29 € / mp

Teren Cetea cabana casa vacanta

Central, Aleșd

La ~5km distanță

6.300 mp
6.300 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

99.800 €
13.59 € / mp

TEREN DE VANZARE IN ALESD

Sud-Vest, Aleșd

La ~5km distanță

7.346 mp teren
f.s. 12 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

27.900 €
43.46 € / mp

Reco, Teren Intravilan Alesd

Sud-Vest, Aleșd

La ~5km distanță

642 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă

34.925 €
55 € / mp

Vind teren in spatele strandului din Alesd

Central, Aleșd

La ~5km distanță

635 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
6

96.500 €
20.53 € / mp

Teren intravilan Comercial-Mixt,chiar in Alesd, ...

Central, Aleșd

La ~5km distanță

4.700 mp
4.700 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

74.600 €
12.96 € / mp

RECO Teren in Alesd

Central, Aleșd

La ~5km distanță

5.757 mp teren
f.s. 31 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

22.000 €
22 € / mp

Teren de vânzare intravilan Peștiș

Central, Aleșd

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

23.000 €

Teren extravilan de vanzare, 3.5 ha padure + pa ...

Central, Aleșd

La ~5km distanță

f.s. 100 m
Agenție

11 luni în urmă
2

32.500 €
10.36 € / mp

RECO Teren intravilan, Urvind

Urvind

La ~5km distanță

3.137 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
10

41.600 €
18.40 € / mp

RECO ,teren intravilan in Tinaud,Bihor

Tinăud

La ~5km distanță

2.261 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

9.000 €
0.82 € / mp

VAND TEREN DEOSEBIT,are suprafata de 11000 m si ...

Tinăud

La ~5km distanță

11.000 mp teren