Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
1

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare in livada de bihor

Livada de Bihor

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

24.463 €
17 € / mp

Teren in Livada de Bihor

Livada de Bihor

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

101.079 €
99 € / mp

Vanzare , asociere , sau ( schimb cu apartament ...

Livada de Bihor

1.021 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

40.600 €
14 € / mp

Teren Intravilan Sauaieu 2900m2 cu nr de casa d ...

Nojorid

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

51.500 €
51.50 € / mp

Teren Nojorid - Apateu

Nojorid

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

37.500 €
75 € / mp

Teren intravilan 500 mp cu utilitati, pozitie s ...

Nojorid

La ~5km distanță

500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Ieri

115.000 €
23 € / mp

teren

Nojorid

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

28.775 €
5 € / mp

teren agricol de vanzare

Nojorid

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

33.000 €
37.50 € / mp

Vand teren intravilan 888m2 in Chisirid, com.No ...

Chișirid

La ~5km distanță

880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

559.895 €
35 € / mp

Teren de vanzare pe Calea Borsului

Aeroport, Oradea

La ~5km distanță

15.997 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.429.920 €
120 € / mp

Parcele pentru locuinte colective cu PUZ aprob ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

11.916 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

392.320 €
128 € / mp

Teren in vecinatatea Era Shopping Park cu funct ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

3.065 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

990.000 €

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

36.900 €
73.51 € / mp

De vanzare parcele Santandrei cu toate utilitat ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

502 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

316.250 €
115 € / mp

Vind teren intravilan 2750 mp la centura Oradea ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

320.000 €
34.44 € / mp

Teren de vanzare in Bihor 7 min de Baile Felix ...

Apateu

La ~5km distanță

9.291 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

35.000 €
58.33 € / mp

Vand teren intravilan in Apateu cartierul nou, ...

Apateu

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

63.000 €
92.38 € / mp

Teren de vanzare Cihei

Cihei

La ~5km distanță

682 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

27.000 €
54 € / mp

Teren intravilan in Cihei, Bihor - Cartierul Gr ...

Cihei

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

40.000 €
75.05 € / mp

Vand teren pentru casa in Cihei

Cihei

La ~5km distanță

533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

49.000 €
98 € / mp

Teren - Loc de casa Sanmartin

Cihei

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

40.320 €
60 € / mp

Teren intravilan Cihei

Cihei

La ~5km distanță

672 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

46.000 €
91.09 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Cihei

La ~5km distanță

505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

27.000 €
54 € / mp

Teren intravilan in Cihei, Bihor - Cartierul Gr ...

Cihei

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

27.000 €
54 € / mp

Vand teren intravilan in Cihei, Bihor - Cartier ...

Cihei

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

68.900 €
91.87 € / mp

Teren intravilan

Cihei

La ~5km distanță

750 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

245.700 €
70 € / mp

De vanzare, teren in Cihei 3510 mp, 70 EUR mp.

Cihei

La ~5km distanță

3.510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

54.000 €
38.11 € / mp

De Vanzare teren intravilan 1417 mp, Cihei

Cihei

La ~5km distanță

1.417 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

63.000 €
55.56 € / mp

Teren de vanzare

Cihei

La ~5km distanță

1.134 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

5 €
0 € / mp

5500mp Nojorid-Pausa

Păușa

La ~5km distanță

5.500 mp teren
f.s. 14 m