Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

28.000 €
11.56 € / mp

Teren intravilan in Sumugiu

Șumugiu

La ~10km distanță

2.422 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

27.500 €
22.92 € / mp

Teren intravilan Miersig, 1200 mp, la asfalt

Miersig

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

25.000 €
25 € / mp

Vand teren intravilan in Tulca

Tulca

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100.000 €
10 € / mp

vind urgent teren pentru constructii

Homorog

La ~10km distanță

10.000 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.300 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

La ~15km distanță

5.754 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

130.000 €
28.26 € / mp

Vand teren generos

Gepiu

La ~15km distanță

4.600 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

184.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 4600mp.

Gepiu

La ~15km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

5 €
0 € / mp

5500mp Nojorid-Pausa

Păușa

La ~15km distanță

5.500 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

35.000 €
58.33 € / mp

Vand teren intravilan in Apateu cartierul nou, ...

Apateu

La ~15km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

320.000 €
34.44 € / mp

Teren de vanzare in Bihor 7 min de Baile Felix ...

Apateu

La ~15km distanță

9.291 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

33.000 €
37.50 € / mp

Vand teren intravilan 888m2 in Chisirid, com.No ...

Chișirid

La ~15km distanță

880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

7.200 €
0.83 € / mp

Teren de vanzare la drumul Holod - Ginta

Holod

La ~15km distanță

8.632 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

29.900 €
55.37 € / mp

Loc de casa cu dublu front stradal in Madaras.

Mădăras

La ~20km distanță

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

22.000 €
40.74 € / mp

Teren Ultracentral in Madaras

Mădăras

La ~20km distanță

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

724.500 €
69 € / mp

Teren Dumbravita de Codru

Dumbrăvița

La ~20km distanță

10.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare cu posibilitatea de constructi ...

Hidișelu de Jos

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

24 €
0.05 € / mp

Teren intravilan 1036 mp sau 837 mp in Baile 1 ...

Betfia

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

200.000 €
1.98 € / mp

Ferma agricola Salonta

Sud, Salonta

La ~20km distanță

100.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

19.500 €
14.23 € / mp

Vand teren intravilan in Via Venkert Salonta

Central, Salonta

La ~20km distanță

1.370 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

19.500 €
14.23 € / mp

Vand teren intravilan in Via Venkert Salonta

Central, Salonta

La ~20km distanță

1.370 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

552.430 €
10.04 € / mp

Vind urgent teren bun pentru ferma,constructii ...

Salonta

La ~20km distanță

55.000 mp teren
f.s. 100 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

37.500 €
75 € / mp

Teren intravilan 500 mp cu utilitati, pozitie s ...

Nojorid

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

40.600 €
14 € / mp

Teren Intravilan Sauaieu 2900m2 cu nr de casa d ...

Nojorid

La ~20km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

103.500 €
9 € / mp

Vând teren extravilan.

Nojorid

La ~20km distanță

11.500 mp teren
f.s. 32 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

51.500 €
51.50 € / mp

Teren Nojorid - Apateu

Nojorid

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

40.320 €
60 € / mp

Teren intravilan Cihei

Cihei

La ~20km distanță

672 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

46.000 €
91.09 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Cihei

La ~20km distanță

505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

49.000 €
98 € / mp

Teren - Loc de casa Sanmartin

Cihei

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

27.000 €
54 € / mp

Teren intravilan in Cihei, Bihor - Cartierul Gr ...

Cihei

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

27.000 €
54 € / mp

Vand teren intravilan in Cihei, Bihor - Cartier ...

Cihei

La ~20km distanță

500 mp teren