Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare

Hidiș

500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
8

42.900 €
39 € / mp

Teren intravilan Hidiselul de Sus

Hidiș

La ~5km distanță

1.100 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
6

41.972 €
7 € / mp

De Vanzare - Teren Intravilan, Localitatea Sumu ...

Hidiș

La ~5km distanță

5.996 mp
5.996 mp teren
f.s. 38 m
Agenție

Mai mult de un an
5

28.000 €
11.43 € / mp

Teren intravilan cu livada in Santelec 11 euro/ ...

Hidiș

La ~5km distanță

2.450 mp
2.450 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
11

70.000 €
6.60 € / mp

Teren Hidi?elul de Sus | 10.600 mp | Ideal inve ...

Hidiș

La ~5km distanță

10.600 mp
10.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

54.496 €
13 € / mp

Teren intravilan pentru cabana cu pomi fructife ...

Hidiș

La ~5km distanță

4.192 mp
4.192 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

13.000 €
26 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 500 mp , Hidi ...

Hidiș

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

7.000 €
1 € / mp

Inchiriez 70 Ari de teren pentru panouri fotovo ...

Hidiș

La ~5km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

96.500 €
22.10 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 4300 MP | HIDISELUL DE SUS | ...

Hidiș

La ~5km distanță

4.367 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

Ieri
4

23.000 €
46 € / mp

RECO Teren intravilan Hidiselul de Jos langa pa ...

Hidiș

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

45.000 €
31.03 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Hidiselu de Jos, ...

Hidiș

La ~5km distanță

1.450 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

Azi

19.335 €
15 € / mp

Vand teren intravilan in Du?e?ti 1289 mp

Dușești

La ~5km distanță

1.289 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

21.600 €
16.11 € / mp

Vand teren intravilan in Du?e?ti 1341mp

Dușești

La ~5km distanță

1.341 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

724.500 €
69 € / mp

Teren Dumbravita de Codru

Dumbrăvița

La ~10km distanță

10.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

156.000 €
65 € / mp

Teren in Dobresti

Dobrești

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

7.200 €
0.83 € / mp

Teren de vanzare la drumul Holod - Ginta

Holod

La ~10km distanță

8.632 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

54.448 €
16 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Beiuș

La ~15km distanță

3.403 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
4

125.000 €
35.98 € / mp

Teren intravilan Beiu?

Central, Beiuș

La ~15km distanță

3.474 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.300 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

La ~15km distanță

5.754 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
0 € / mp

Teren Intravilan Varciorog

Vârciorog

La ~20km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

23.000 €
19.78 € / mp

Vând loc de casă cu autorizație de contruire

Totoreni

La ~20km distanță

1.163 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

15.000 €
0.99 € / mp

Teren 1.5 Ha in zona de munte

Saca

La ~20km distanță

15.090 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
3

63.327 €
11 € / mp

Teren extravilan

Saca

La ~20km distanță

5.757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

22.000 €
12.94 € / mp

Teren de vanzare Copacel

Copăcel

La ~25km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

38.900 €
12.62 € / mp

Vand teren intravilan in localitatea Copacel, B ...

Copăcel

La ~25km distanță

3.082 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare cu posibilitatea de constructi ...

Hidișelu de Jos

La ~25km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

28.000 €
11.56 € / mp

Teren intravilan in Sumugiu

Șumugiu

La ~25km distanță

2.422 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

19.000 €
38 € / mp

Vand terne pentru locuri de casa in Felcheiru

Felcheriu

La ~25km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

24 €
0.05 € / mp

Teren intravilan 1036 mp sau 837 mp in Baile 1 ...

Betfia

La ~25km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

20.000 €
8 € / mp

Vand teren

Betfia

La ~25km distanță

2.500 mp teren