Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
5

123.300 €
44.40 € / mp

Teren 2777 mp intravilan, utilități, Felcheriu

Felcheriu

2.777 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
10

39.500 €
15.80 € / mp

Teren intravilan Felcheriu-Osorhei 2500mp

Felcheriu

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

34.654 €
41.60 € / mp

RECO teren intravilan in Felcheriu

Felcheriu

833 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 34,654 € și 38.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
10

17.900 €
35.80 € / mp

RECO parcele in Felcheriu

Felcheriu

500 mp teren
f.s. 15 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
3

85.000 €
13.12 € / mp

Teren de vanzare extravilan 6.479m² ...

Hidișelu de Jos

La ~5km distanță

6.479 mp teren
f.s. 29 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

29.000 €
11.23 € / mp

Vand teren in Santelec

Sântelec

La ~5km distanță

2.583 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

43.000 €
29.66 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Hidiselul de Jos ...

Hidișelu de Jos

La ~5km distanță

1.450 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
5

35.000 €
55.91 € / mp

RECO parcele Betfia

Betfia

La ~5km distanță

626 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
10

108.000 €
49.54 € / mp

RECO . Teren intravilan in Betfia 2180mp .

Betfia

La ~5km distanță

2.180 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

7 luni în urmă
5

84.900 €
42.45 € / mp

RECO Teren intravilan in Betfia 2000 mp

Betfia

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

65.500 €
34.46 € / mp

RECO teren intravilan in Betfia

Betfia

La ~5km distanță

1.901 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
4

69.500 €
35.35 € / mp

RECO Teren intravilan de vanzare in Betfia – lo ...

Betfia

La ~5km distanță

1.966 mp teren
f.s. 22 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
9

89.900 €
26.10 € / mp

RECO teren intravilan Betfia – ideal pentru cas ...

Betfia

La ~5km distanță

3.444 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
2

95.800 €
102.800 €
65.13 € / mp

Teren 1471mp Betfia

Betfia

La ~5km distanță

1.471 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

69.000 €
38.33 € / mp

RECO Teren exclusivist 1800 mp in Betfia – pano ...

Betfia

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 49 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

91.000 €
37.84 € / mp

Teren intravilan de vanzare Betfia, Bihor, Roma ...

Betfia

La ~5km distanță

2.405 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

26.000 €
52 € / mp

Teren intravilan 500mp, Betfia, Bihor

Betfia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

123.000 €
22.42 € / mp

Teren de vanzare in Betfia, 5487 mp intravilan, ...

Betfia

La ~5km distanță

5.487 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

34.500 €
61.61 € / mp

RECO Teren intravilan Sanmartin- langa padure

Betfia

La ~5km distanță

560 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

123.500 €
38 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Betfia, Bihor

Betfia

La ~5km distanță

3.250 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

81.900 €
81.82 € / mp

RECO Teren intravilan in Betfia

Betfia

La ~5km distanță

1.001 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

80.000 €
80.65 € / mp

RECO Teren intravilan Betfia cu Panorama si uti ...

Betfia

La ~5km distanță

992 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

123.000 €

RECO Teren intravilan 5487 mp cu dublu front st ...

Betfia

La ~5km distanță

f.s. 21 m
Agenție

1 lună în urmă
7

36.500 €
73 € / mp

RECO teren la asfalt de vanzare in zona Betfia

Betfia

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
4

65.900 €

RECO teren intravilan in Betfia

Betfia

La ~5km distanță

f.s. 20 m
Agenție

6 luni în urmă
6

69.900 €
23.30 € / mp

Teren intravilan in localitatea Betfia

Betfia

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

180.000 €
31.28 € / mp

RECO Teren Intravilan Betfia

Betfia

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

24 €
0.05 € / mp

Teren intravilan 1036 mp sau 837 mp in Baile 1 ...

Betfia

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

33.600 €
66.93 € / mp

RECO teren de in zona Betfia

Betfia

La ~5km distanță

502 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

129.900 €
13.72 € / mp

Teren intravilan, 9465 mp, Betfia, lângă pădure ...

Betfia

La ~5km distanță

9.465 mp teren
Intravilan
Agricol