Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

21.600 €
16.11 € / mp

Vand teren intravilan in Du?e?ti 1341mp

Dușești

1.341 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

19.335 €
15 € / mp

Vand teren intravilan in Du?e?ti 1289 mp

Dușești

1.289 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

17.000 €
2.40 € / mp

RECO Teren intravilan in Ceica Bihor

Ceica

La ~5km distanță

7.089 mp teren
f.s. 25 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
6

41.972 €
7 € / mp

De Vanzare - Teren Intravilan, Localitatea Sumu ...

Hidiș

La ~5km distanță

5.996 mp
5.996 mp teren
f.s. 38 m
Agenție

2 luni în urmă
11

70.000 €
6.60 € / mp

Teren Hidi?elul de Sus | 10.600 mp | Ideal inve ...

Hidiș

La ~5km distanță

10.600 mp
10.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

42.900 €
39 € / mp

Teren intravilan Hidiselul de Sus

Hidiș

La ~5km distanță

1.100 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

4 luni în urmă
2

54.496 €
13 € / mp

Teren intravilan pentru cabana cu pomi fructife ...

Hidiș

La ~5km distanță

4.192 mp
4.192 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

28.000 €
11.43 € / mp

Teren intravilan cu livada in Santelec 11 euro/ ...

Hidiș

La ~5km distanță

2.450 mp
2.450 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

13.000 €
26 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 500 mp , Hidi ...

Hidiș

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare

Hidiș

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

45.000 €
31.03 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Hidiselu de Jos, ...

Hidiș

La ~5km distanță

1.450 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Ieri
4

23.000 €
46 € / mp

RECO Teren intravilan Hidiselul de Jos langa pa ...

Hidiș

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

7.000 €
1 € / mp

Inchiriez 70 Ari de teren pentru panouri fotovo ...

Hidiș

La ~5km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
20

53.000 €
24.71 € / mp

Teren intravilan 2145 mp Hidiselul de Jos

Hidiș

La ~5km distanță

2.145 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

96.500 €
22.10 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 4300 MP | HIDISELUL DE SUS | ...

Hidiș

La ~5km distanță

4.367 mp teren
f.s. 23 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

724.500 €
69 € / mp

Teren Dumbravita de Codru

Dumbrăvița

La ~5km distanță

10.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

43.000 €
19.55 € / mp

Vand Balta de pescuit, teren langa padure

Drăgești

La ~10km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

16.000 €
0.67 € / mp

RECO Teren extravilan in Dragesti spre Stracos ...

Drăgești

La ~10km distanță

24.000 mp teren
f.s. 26 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

7.200 €
0.83 € / mp

Teren de vanzare la drumul Holod - Ginta

Holod

La ~10km distanță

8.632 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

6.000 €
0.74 € / mp

Teren 8114 mp lupoaia holod livada cf+topo acce ...

Holod

La ~10km distanță

8.114 mp
8.114 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

250.000 €
94.16 € / mp

Teren si Constructie de Vanzare, la 40 km de Or ...

Dobrești

La ~10km distanță

2.655 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

156.000 €
65 € / mp

Teren in Dobresti

Dobrești

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

8.900 €
5.50 € / mp

RECO Teren Extravilan Bratesti

Brătești

La ~10km distanță

1.617 mp teren
f.s. 40 m
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

43.000 €
7.08 € / mp

RECO Teren intravilan Lazareni

Lăzăreni

La ~10km distanță

6.075 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.300 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

La ~10km distanță

5.754 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

22.500 €
5.02 € / mp

Teren extravilan, livada, Lăzăreni. 22 500 E. C ...

Lăzăreni

La ~10km distanță

4.480 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

8 luni în urmă
2

35.000 €
0.78 € / mp

RECO Terenuri Comuna Lazareni

Lăzăreni

La ~10km distanță

44.805 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

38.000 €
3.30 € / mp

RECO Teren extravilan 11500 mp -Lazareni

Lăzăreni

La ~10km distanță

11.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

18.000 €
18 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 1000 mp Lazar ...

Lăzăreni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

18.000 €
18 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa Lazareni

Lăzăreni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
f.s. 25 m