Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

250.000 €
94.16 € / mp

Teren si Constructie de Vanzare, la 40 km de Or ...

Dobrești

2.655 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

156.000 €
65 € / mp

Teren in Dobresti

Dobrești

2.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
7

96.500 €
22.10 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 4300 MP | HIDISELUL DE SUS | ...

Hidiș

La ~10km distanță

4.367 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

Mai mult de un an
8

42.900 €
39 € / mp

Teren intravilan Hidiselul de Sus

Hidiș

La ~10km distanță

1.100 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
11

70.000 €
110.000 €
6.60 € / mp

Teren Hidi?elul de Sus | 10.600 mp | Ideal inve ...

Hidiș

La ~10km distanță

10.600 mp
10.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

45.000 €
31.03 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Hidiselu de Jos, ...

Hidiș

La ~10km distanță

1.450 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Mai mult de un an
5

28.000 €
11.43 € / mp

Teren intravilan cu livada in Santelec 11 euro/ ...

Hidiș

La ~10km distanță

2.450 mp
2.450 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

7.000 €
1 € / mp

Inchiriez 70 Ari de teren pentru panouri fotovo ...

Hidiș

La ~10km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

54.496 €
13 € / mp

Teren intravilan pentru cabana cu pomi fructife ...

Hidiș

La ~10km distanță

4.192 mp
4.192 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

13.000 €
26 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 500 mp , Hidi ...

Hidiș

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

17.000 €
2.40 € / mp

RECO Teren intravilan in Ceica Bihor

Ceica

La ~10km distanță

7.089 mp teren
f.s. 25 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
2

9.900 €
16.50 € / mp

teren de vanzare

Ceica

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

18.000 €
1.91 € / mp

Teren zona turistica Rosia

Roșia

La ~10km distanță

9.409 mp teren
f.s. 80 m
Agenție

9 luni în urmă
4

23.000 €
3.74 € / mp

Reco, Teren Rosia

Roșia

La ~10km distanță

6.149 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

39.000 €
21.50 € / mp

Proprietate de vacanta, pensiune si pastravarie

Roșia

La ~10km distanță

1.814 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

17.500 €
1.74 € / mp

Oportunitate turistică în comuna Roșia 10.059 m ...

Roșia

La ~10km distanță

10.059 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

49.000 €
4.08 € / mp

Teren intravilan Rosia, 12 000 mp, cu proiect a ...

Roșia

La ~10km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

78.000 €
15 € / mp

Teren intravilan Rosia

Roșia

La ~10km distanță

5.200 mp
5.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

19.000 €
1.89 € / mp

Teren cu panoramă fabuloasă, 10.059 mp, Roșia. ...

Roșia

La ~10km distanță

10.059 mp teren
f.s. 1 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

10.000 €
2 € / mp

Vand teren intravilan

Bucuroaia

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
0 € / mp

Teren Intravilan Varciorog

Vârciorog

La ~15km distanță

5.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

3.000 €
36.500 €
0.42 € / mp

ReCO Teren extravilan in Dragesti spre Stracos ...

Drăgești

La ~15km distanță

7.200 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

3.500 €
32.700 €
0.53 € / mp

RECO Teren extravilan in Dragesti spre Stracos ...

Drăgești

La ~15km distanță

6.552 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

2.000 €
16.800 €
0.59 € / mp

reco Teren extravilan in Dragesti spre Stracos ...

Drăgești

La ~15km distanță

3.367 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

43.000 €
19.55 € / mp

Vand Balta de pescuit, teren langa padure

Drăgești

La ~15km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

4.000 €
36.500 €
0.55 € / mp

RECO Teren extravilan in Dragesti spre Stracos ...

Drăgești

La ~15km distanță

7.219 mp teren
f.s. 26 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
4

8.900 €
5.50 € / mp

RECO Teren Extravilan Bratesti

Brătești

La ~15km distanță

1.617 mp teren
f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

724.500 €
69 € / mp

Teren Dumbravita de Codru

Dumbrăvița

La ~15km distanță

10.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

7.200 €
0.83 € / mp

Teren de vanzare la drumul Holod - Ginta

Holod

La ~15km distanță

8.632 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

6.000 €
0.74 € / mp

Teren 8114 mp lupoaia holod livada cf+topo acce ...

Holod

La ~15km distanță

8.114 mp
8.114 mp teren