Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă
3

71.800 €
9.42 € / mp

Teren intravilan 7620 mp la intrare in Diosig

Diosig

7.620 mp teren
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
4

22.500 €
10.01 € / mp

Loc de casa - teren intravilan parcelabil - 224 ...

Diosig

2.248 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
3

9.900 €
11.86 € / mp

Loc de casa - Teren intravilan - Vaida - Rosior ...

Vaida

La ~5km distanță

835 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

110.000 €
22,000.00 € / mp

Teren agricol comasat- 5HA de vanzare- extravil ...

Cadea

La ~5km distanță

5 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

100.000 €
2.93 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Rosiori – ...

Roșiori

La ~10km distanță

34.083 mp teren
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

39.900 €
2.55 € / mp

Teren forestier 15,618 mp Santimreu / com. Sala ...

Sântimreu

La ~10km distanță

15.618 mp teren
f.s. 90 m
Extravilan
Pădure
Agenție

8 luni în urmă
9

24.500 €
18.85 € / mp

Teren intravilant in Cadea

Central, Săcueni

La ~10km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

168.000 €
18.98 € / mp

8853 mp. Teren imprejmuit - Salard

Sălard

La ~10km distanță

8.853 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

200.000 €
25 € / mp

Teren pentru investitii industriale front strad ...

Sălard

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

850.000 €
11.95 € / mp

Investiție rară în Bihor

Sălard

La ~10km distanță

71.158 mp teren
f.s. 100 m
Livadă
Extravilan
Agenție

5 luni în urmă
1

168.000 €
18.98 € / mp

Teren industrial - imprejmuit - Salard

Sălard

La ~10km distanță

8.853 mp
8.853 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

39.900 €
2.55 € / mp

Teren forestier 15,618 mp Santimreu / com. Sala ...

Sălard

La ~10km distanță

15.618 mp
15.618 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

30.000 €
10 € / mp

Teren extravilan de vanzare Salard - DN19 - Dub ...

Sălard

La ~10km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

83.900 €
9.99 € / mp

Teren extravilan 8400 mp

Tămășeu

La ~10km distanță

8.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
5

75.000 €
15 € / mp

RECO teren 5000mp cu deschidere la DN19 Tamaseu

Tămășeu

La ~10km distanță

5.000 mp teren
f.s. 17 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
8

22.000 €
11 € / mp

Teren extravilan | Pau?a | Bihor

Tămășeu

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

45.900 €
48.900 €
9.18 € / mp

RECO teren 5000mp cu deschidere la DN19 Tamaseu

Tămășeu

La ~10km distanță

5.000 mp teren
f.s. 16.989999771118 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
2

49.120 €
20 € / mp

Teren de vanzare in comuna Tamaseu, jud. Bihor

Tămășeu

La ~10km distanță

2.456 mp
2.456 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

65.000 €
13 € / mp

Teren intravilan de vanzare, in Tamaseu, Bihor, ...

Tămășeu

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

31.800 €
2.76 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Le?

Tămășeu

La ~10km distanță

11.510 mp
11.510 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

40.660 €
20 € / mp

Teren intravilan | Le? | Bihor

Tămășeu

La ~10km distanță

2.033 mp
2.033 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

36.850 €
39.300 €
15 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Niuved, loc Tama ...

Tămășeu

La ~10km distanță

2.456 mp
2.456 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

49.500 €
9.90 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu acces la drumul ...

Tămășeu

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

65.000 €
13 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu acces la drumul ...

Tămășeu

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

36.850 €
15 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Niuved, loc Tama ...

Niuved

La ~10km distanță

2.456 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

150.000 €
9.38 € / mp

RECO teren intravilan+ hala si spatiu de locuit

Satu Nou

La ~15km distanță

16.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

62.100 €
4.50 € / mp

Teren extravilan, front stradal generos si posi ...

Satu Nou

La ~15km distanță

13.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

190.000 €
8.80 € / mp

Teren 21600 mp Biharia/ Satu Nou

Satu Nou

La ~15km distanță

21.600 mp teren
f.s. 56 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

23.000 €
11.61 € / mp

Teren intravilan Poclusa de Barcau

Poclușa de Barcău

La ~15km distanță

1.981 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

28.000 €
21.88 € / mp

Teren intravilan Cauaceu

Cauaceu

La ~15km distanță

1.280 mp teren