Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
14

19.000 €
9.50 € / mp

RECO Teren extravilan la Cresuia, Stana de Vale

Curățele

2.000 mp
2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

59.500 €
17.59 € / mp

Teren de vanzare in Meziad.

Meziad

La ~5km distanță

3.382 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

35.500 €
26.53 € / mp

Reco Teren intravilan in Mizies

Mizieș

La ~5km distanță

1.338 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

20.000 €
8.33 € / mp

RECO teren intravilan in Saliste de Beius

Săliște de Beiuș

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

849.000 €
17 € / mp

Teren extravilan - construcții, suprafață 49.93 ...

Beiuș

La ~5km distanță

49.933 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

220.000 €
16.30 € / mp

RECO Teren intravilan 13.500 mp Beius

Central, Beiuș

La ~5km distanță

13.500 mp teren
f.s. 86 m
Agenție

7 luni în urmă
3

140.000 €
36.84 € / mp

Reco Teren intravilan langa centura Beius

Exterior Nord, Beiuș

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

117.800 €
32.75 € / mp

TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN |3597 MP| BEIUS

Central, Beiuș

La ~5km distanță

3.597 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

51.800 €
31.62 € / mp

TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN | 1638 MP | BEIUS

Central, Beiuș

La ~5km distanță

1.638 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

243.000 €
25.01 € / mp

Reco Teren in Beius, langa parcul industrial

Exterior Nord, Beiuș

La ~5km distanță

9.715 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

155.000 €
31 € / mp

Reco Teren 5000mp, langa Aqua Park Beius

Beiuș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 80 m
Agenție

10 luni în urmă
3

19.500 €
39 € / mp

Reco Teren intravilan Beius

Est, Beiuș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

155.000 €
31 € / mp

Reco Teren 5000mp, langa Aqua Park Beius

Nord, Beiuș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

86.500 €
17.53 € / mp

RECO Teren 4935mp in Beius

Periferie, Beiuș

La ~5km distanță

4.935 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

32.000 €
65.000 €
2.90 € / mp

RECO Teren extravilan aproape de zona industria ...

Periferie, Beiuș

La ~5km distanță

11.051 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

213.730 €
22 € / mp

Teren de vanzare la intrare in Beius dinspre Or ...

Beiuș

La ~5km distanță

9.715 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

326.000 €
36.60 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Beiu?, Bihor

Central, Beiuș

La ~5km distanță

8.908 mp
8.908 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

143.500 €
36.56 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Beiu?, Bihor

Central, Beiuș

La ~5km distanță

3.925 mp
3.925 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

15.000 €
30 € / mp

Teren intravilan Beius

Central, Beiuș

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

81.405 €
15 € / mp

Vand teren extravilan la intrare in Beius, zona ...

Central, Beiuș

La ~5km distanță

5.427 mp
5.427 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

215.000 €
15.93 € / mp

EXCLUSIV | TEREN INTRAVILAN | INVESTI?IE | BEIU ...

Central, Beiuș

La ~5km distanță

13.500 mp
13.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

65.000 €
5.88 € / mp

RECO Teren extravilan aproape de zona industria ...

Central, Beiuș

La ~5km distanță

11.051 mp
11.051 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

7.500 €
2.27 € / mp

Teren extravilan, sat Tope?ti, comuna Drage?ti, ...

Central, Beiuș

La ~5km distanță

3.300 mp
3.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

265.250 €
9.50 € / mp

Teren intravilan, Sacadat, 27 921 mp. 9,5 Euro/ ...

Saca

La ~5km distanță

27.921 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

13.900 €
21.06 € / mp

Teren intravilan cu destina?ia de construc?ie l ...

Saca

La ~5km distanță

660 mp
660 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

115.000 €
7.67 € / mp

Teren intravilan de vanzare | Acces din DN1, Sa ...

Saca

La ~5km distanță

15.003 mp
15.003 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

54.900 €
9.51 € / mp

Teren inravilan Sacadat, jude?ul Bihor

Saca

La ~5km distanță

5.774 mp
5.774 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

57.550 €
5 € / mp

Vand Teren Extravilan Sacadat 1 ha cu front la ...

Saca

La ~5km distanță

11.510 mp
11.510 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

17.000 €
17.89 € / mp

Teren Intravilan cu PUZ, in Sabolciu

Saca

La ~5km distanță

950 mp
950 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

270.000 €
12.56 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Sacadat, 21.496 ...

Saca

La ~5km distanță

21.496 mp
21.496 mp teren