Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
3

69.900 €
8.10 € / mp

Teren extravilan 8600 mp Livada de Bihor

Cociuba Mare

8.632 mp
8.632 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
3

15.000 €
3.85 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Husasau de Tinc ...

Tinca

La ~5km distanță

3.892 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

7.883.760 €
0.80 € / mp

Teren arabil de 985 hectare in Bihor

Olcea

La ~5km distanță

f.s. 10000 m
Agenție

1 lună în urmă
7

11.000 €
0.47 € / mp

Teren arabil de vanzare 2,34 ha (23.400 mp) Hus ...

Husasău de Tinca

La ~10km distanță

23.400 mp
23.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

7.883.760 €
0.80 € / mp

Teren arabil de 985 hectare in Bihor

Husasău de Tinca

La ~10km distanță

f.s. 10000 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

7.200 €
0.83 € / mp

Teren de vanzare la drumul Holod - Ginta

Holod

La ~10km distanță

8.632 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

6.000 €
0.74 € / mp

Teren 8114 mp lupoaia holod livada cf+topo acce ...

Holod

La ~10km distanță

8.114 mp
8.114 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

45.000 €
7.58 € / mp

Teren Intravilan - Autostrada Transilvania - ie ...

Tăut

La ~10km distanță

5.935 mp
5.935 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

2 luni în urmă
4

269.500 €
6.41 € / mp

RECO Teren pentru investitie 4ha Tauteu-Zona Au ...

Tăut

La ~10km distanță

42.050 mp
42.050 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

125.000 €
135.000 €
18.78 € / mp

RECO teren intrare Chiribis

Tăut

La ~10km distanță

6.657 mp
6.657 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

48.406 €
0.79 € / mp

De vanzare teren extravilan 61.053 mp- Ciutelec ...

Tăut

La ~10km distanță

61.053 mp
61.053 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

98.000 €
110.000 €
17.16 € / mp

RECO teren Chiribis

Tăut

La ~10km distanță

5.712 mp
5.712 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

724.500 €
69 € / mp

Teren Dumbravita de Codru

Dumbrăvița

La ~15km distanță

10.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

14.800 €
14.80 € / mp

Parcele Intravilan 5km de Salonta Utilitati si ...

Batăr

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

10.000 €
79.37 € / mp

De vinzare teren agricol 1,26 ha 10000 euro pe ...

Batăr

La ~15km distanță

126 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

8.900 €
5.50 € / mp

RECO Teren Extravilan Bratesti

Brătești

La ~15km distanță

1.617 mp teren
f.s. 40 m
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

43.000 €
7.08 € / mp

RECO Teren intravilan Lazareni

Lăzăreni

La ~15km distanță

6.075 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

22.500 €
5.02 € / mp

Teren extravilan, livada, Lăzăreni. 22 500 E. C ...

Lăzăreni

La ~15km distanță

4.480 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
5

38.000 €
3.30 € / mp

RECO Teren extravilan 11500 mp -Lazareni

Lăzăreni

La ~15km distanță

11.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

18.000 €
18 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 1000 mp Lazar ...

Lăzăreni

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

18.000 €
18 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa Lazareni

Lăzăreni

La ~15km distanță

1.000 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.300 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

La ~15km distanță

5.754 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

35.000 €
0.78 € / mp

RECO Terenuri Comuna Lazareni

Lăzăreni

La ~15km distanță

44.805 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.330 €
5 € / mp

De vanzare teren intravilan Sititelec, Husasau ...

Sititelec

La ~15km distanță

4.866 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

24.000 €
6 € / mp

Teren intravilan de vanzare la 25 minute de Ora ...

Sititelec

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

25.000 €
6.26 € / mp

Teren intravilan Sumugiu

Șumugiu

La ~15km distanță

3.994 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

28.000 €
11.56 € / mp

Teren intravilan in Sumugiu

Șumugiu

La ~15km distanță

2.422 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

38.900 €
6.49 € / mp

TEREN INTRAVILAN 5.995 MP | COMUNA SUMUGIU | BI ...

Șumugiu

La ~15km distanță

5.995 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

25.000 €
25 € / mp

Vand teren intravilan in Tulca

Tulca

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

21.600 €
16.11 € / mp

Vand teren intravilan in Du?e?ti 1341mp

Dușești

La ~20km distanță

1.341 mp teren