Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

25.000 €

Vand teren intravilan in Beznea 25000 euro

Beznea

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

57.420 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Bratca

La ~5km distanță

5.742 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

10.000 €
1 € / mp

Tere de vanzare in sat Damis com Bratca

Bratca

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

24.900 €
6.64 € / mp

Teren intravilan 3.749 mp Beznea, com. Bratca, ...

Bratca

La ~5km distanță

3.749 mp
3.749 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

57.420 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Bratca

La ~5km distanță

5.742 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

51.795 €
13.28 € / mp

Teren de vis de vanzare in Remeti-Bihor-27p0 mp

Bratca

La ~5km distanță

3.900 mp
3.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

35.000 €
11.67 € / mp

Teren intravilan, de vanzare in Dami?- Bratca p ...

Bratca

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

28.000 €
11.43 € / mp

URGENT-Teren Barajul Lesu

Bulz

La ~5km distanță

2.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

15.000 €
15 € / mp

Teren Suncuius, 1000mp, intravilan

Șuncuiuș

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

68.000 €
11.72 € / mp

vanzare de teren intr_o zona turistica

Vadu Crișului

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi

20.000 €
0.57 € / mp

Proprietar inchiriez, arendez sau vand teren Da ...

Damiș

La ~10km distanță

35.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

24.000 €

Teren de vanzare Negreni Cluj. Paltinis.

Negreni

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

9.500 €
1.19 € / mp

Teren pe malul Cri?ului Repede - Cacuciu Vechi

Cacuciu Vechi

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

9.500 €
8.33 € / mp

Teren recreational 11140 mp in Au?eu

Aușeu

La ~15km distanță

1.140 mp
1.140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

33.900 €
4.83 € / mp

Teren 7024 mp Ciucea Cluj, livada + padure, cur ...

Ciucea

La ~15km distanță

7.024 mp
7.024 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

41.000 €
5 € / mp

Teren extravilan de vânzare

Ciucea

La ~15km distanță

8.200 mp teren
f.s. 100 m
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

47.000 €
2.64 € / mp

Fizes (Sag, Salaj) - 17.800mp teren intravilan ...

Fizeș

La ~20km distanță

17.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

9.000 €
0.82 € / mp

VAND TEREN DEOSEBIT,are suprafata de 11000 m si ...

Tinăud

La ~20km distanță

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
3

35.000 €
3.02 € / mp

Vand teren in zona de munte

Vișagu

La ~20km distanță

11.606 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

25 €
0 € / mp

Teren Lunca Visagului

Bologa

La ~20km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

47.000 €
2.64 € / mp

Fize? (Sag, Salaj) - 17.800mp teren intravilan ...

Sâg

La ~20km distanță

17.800 mp
17.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă

34.925 €
55 € / mp

Vind teren in spatele strandului din Alesd

Central, Aleșd

La ~20km distanță

635 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

22.000 €
22 € / mp

Teren de vânzare intravilan Peștiș

Central, Aleșd

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

60.000 €
3.21 € / mp

Teren in sinteu bihor

Valea Târnei

La ~25km distanță

18.720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

22.500 €
15 € / mp

Teren de vanzare in loc. Rogojel, masivul Vlade ...

Rogojel

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
0 € / mp

Teren Intravilan Varciorog

Vârciorog

La ~25km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

21.000 €
7.24 € / mp

Teren intravilan si agricol

Lugașu de Sus

La ~25km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,000 € și 38.000 €
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
3

42.500 €

Teren de vanzare in Peceiu

Peceiu

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

156.000 €
65 € / mp

Teren in Dobresti

Dobrești

La ~30km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

24.000 €
70.38 € / mp

Teren intravilan 341 mp cu 2 containere Padurea ...

Pădurea Neagră

La ~30km distanță

341 mp teren