Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă

10.000 €
79.37 € / mp

De vinzare teren agricol 1,26 ha 10000 euro pe ...

Batăr

126 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

14.800 €
14.80 € / mp

Parcele Intravilan 5km de Salonta Utilitati si ...

Batăr

1.000 mp
1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
4

269.500 €
6.41 € / mp

RECO Teren pentru investitie 4ha Tauteu-Zona Au ...

Tăut

La ~5km distanță

42.050 mp
42.050 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

45.000 €
7.58 € / mp

Teren Intravilan - Autostrada Transilvania - ie ...

Tăut

La ~5km distanță

5.935 mp
5.935 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

5 luni în urmă
4

125.000 €
135.000 €
18.78 € / mp

RECO teren intrare Chiribis

Tăut

La ~5km distanță

6.657 mp
6.657 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
5

98.000 €
110.000 €
17.16 € / mp

RECO teren Chiribis

Tăut

La ~5km distanță

5.712 mp
5.712 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

48.406 €
0.79 € / mp

De vanzare teren extravilan 61.053 mp- Ciutelec ...

Tăut

La ~5km distanță

61.053 mp
61.053 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

25.000 €
25 € / mp

Vand teren intravilan in Tulca

Tulca

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
3

15.000 €
3.85 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Husasau de Tinc ...

Tinca

La ~15km distanță

3.892 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

7.883.760 €
0.80 € / mp

Teren arabil de 985 hectare in Bihor

Olcea

La ~15km distanță

f.s. 10000 m
Agenție

2 luni în urmă
3

69.900 €
8.10 € / mp

Teren extravilan 8600 mp Livada de Bihor

Cociuba Mare

La ~15km distanță

8.632 mp
8.632 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

22.990 €
25.990 €
15.98 € / mp

🏞️Casa langa Ineu, judetul Arad ...

Șomoșcheș

La ~15km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

7.883.760 €
0.80 € / mp

Teren arabil de 985 hectare in Bihor

Husasău de Tinca

La ~15km distanță

f.s. 10000 m
Agenție

1 lună în urmă
7

11.000 €
0.47 € / mp

Teren arabil de vanzare 2,34 ha (23.400 mp) Hus ...

Husasău de Tinca

La ~15km distanță

23.400 mp
23.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100.000 €
10 € / mp

vind urgent teren pentru constructii

Homorog

La ~15km distanță

10.000 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

8 luni în urmă
5

6.350 €
2.20 € / mp

Terenuri intravilane 2880 mp Cermei fs.48 ml - ...

Cermei

La ~15km distanță

2.880 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

24.320 €
0.80 € / mp

Teren agricol ideal pentru agricultura, Cermei, ...

Cermei

La ~15km distanță

30.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

290.000 €
1.45 € / mp

Teren 20 HA in Cermei - ID : RH-41484-property

Cermei

La ~15km distanță

200.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

24.320 €
0.80 € / mp

Teren agricol ideal pentru agricultura, Cermei, ...

Cermei

La ~15km distanță

30.400 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

18 ore în urmă
1

350 €
0 € / mp

Arendez 91 ha teren Avram Iancu judetul Bihor

Avram Iancu

La ~15km distanță

915.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

295.000 €
1.51 € / mp

19.5 HA teren intravilan de vanzare localitatea ...

Cermei

La ~15km distanță

195.968 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

290.000 €
1.45 € / mp

Teren 20 HA in Cermei - ID : RH-41484-property

Cermei

La ~15km distanță

200.000 mp
200.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
7

210.900 €
1.50 € / mp

Livada BIO de nuci de vanzare langa Cermei

Cermei

La ~15km distanță

140.600 mp
140.600 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

6 luni în urmă
8

165.000 €
3.56 € / mp

De vanzare Teren intravilan 46.336 mp Cermei Ar ...

Cermei

La ~15km distanță

46.363 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

552.430 €
10.04 € / mp

Vind urgent teren bun pentru ferma,constructii ...

Salonta

La ~15km distanță

55.000 mp teren
f.s. 100 m
Agenție

2 luni în urmă
6

42.420 €
15 € / mp

Vanzare teren intravilan 2.828 m2, Salonta, Bih ...

Central, Salonta

La ~15km distanță

2.828 mp
2.828 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

19.500 €
14.23 € / mp

Vand teren intravilan in Via Venkert Salonta

Central, Salonta

La ~15km distanță

1.370 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

19.500 €
14.23 € / mp

Vand teren intravilan in Via Venkert Salonta

Central, Salonta

La ~15km distanță

1.370 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

19.623 €
0.24 € / mp

De vanzare teren extravilan 82.900 mp, SALONTA, ...

Central, Salonta

La ~15km distanță

82.900 mp
82.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

200.000 €
1.98 € / mp

Ferma agricola Salonta

Sud, Salonta

La ~15km distanță

100.800 mp teren