Proprietar
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

85.000 €
22.37 € / mp

Teren intravilan 3800 mp Alparea lângă pădure

Alparea

3.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

83.000 €
31.92 € / mp

Teren Alparea , Str. Principala

Alparea

2.600 mp teren
f.s. 14 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

23.000 €
46 € / mp

Reco Teren intravilan in Alparea, aproape de dr ...

Alparea

500 mp teren
f.s. 17 m
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

104.000 €
15.41 € / mp

Teren intravilan de vanzare, la 1 minut de cent ...

Alparea

6.751 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

55.000 €
7.14 € / mp

RECO Teren intravilan, Alparea

Alparea

7.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

125.000 €
18.01 € / mp

Teren de vânzare în Alparea 6942mp pa ...

Alparea

6.942 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

23.000 €

Reco Teren intravilan in Alparea, aproape de dr ...

Alparea

f.s. 17 m
Agenție

2 luni în urmă
6

59.900 €

RECO Teren intravilan cu toate utilit#259;#539; ...

Alparea

f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

39.500 €
41.54 € / mp

Vand teren intravilan Alparea

Alparea

951 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

24.500 €
49 € / mp

RECO Teren Intravilan, Alparea, Comuna Osorhei

Alparea

500 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

10 luni în urmă
5

24.500 €
49 € / mp

RECO Teren Intravilan, Alparea, Comuna Osorhei

Alparea

500 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

5 luni în urmă
3

89.500 €
23.12 € / mp

Teren la intrare Alparea

Alparea

3.871 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
3

121.800 €
21.16 € / mp

Teren intravilan in Fughiu, zona Mini Paradis- ...

Fughiu

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

15.500 €
31 € / mp

Parcele de teren intravilan de vanzare, la 12 k ...

Fughiu

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

24.500 €
49.40 € / mp

Parcele de teren intravilan la 12 minute de Ora ...

Fughiu

La ~5km distanță

496 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

148.540 €
35 € / mp

Teren intravilan, Fughiu - Osorhei, 4 244 mp, i ...

Fughiu

La ~5km distanță

4.244 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

64.000 €
53.33 € / mp

Teren Intravilan comuna Osorhei Bihor.

Fughiu

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

40.000 €
38.83 € / mp

Vand teren INTRAVILAN in Fughiu Bihor

Fughiu

La ~5km distanță

1.030 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

36.000 €
44.44 € / mp

RECO Teren intravilan pentru loc de casa 810 mp ...

Fughiu

La ~5km distanță

810 mp teren
f.s. 18 m
Construcții
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
5

32.800 €
33.800 €
49.85 € / mp

Parcela teren intravilan 658 mp strada Podgoria

Fughiu

La ~5km distanță

658 mp teren
f.s. 23 m
Construcții
Intravilan
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 32,800 € și 35.000 €
Agenție

10 luni în urmă
2

38.000 €
9.25 € / mp

RECO teren intravilan in Fughiu 9 e/mp

Fughiu

La ~5km distanță

4.110 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

1 lună în urmă
4

23.500 €
47 € / mp

RECO Teren intravilan 500 mp de vanzare in Cher ...

Oșorhei

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

60.800 €
21.13 € / mp

Teren intravilan – Oșorhei | 2878mp

Oșorhei

La ~5km distanță

2.878 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

33.900 €
27.52 € / mp

RECO Teren intravilan in Cheriu 1.232mp

Oșorhei

La ~5km distanță

1.232 mp
1.232 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

21.000 €
42 € / mp

RECO Teren intravilan 500 mp Cheriu

Oșorhei

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

39.500 €
15.80 € / mp

Teren intravilan Felcheriu-Osorhei 2500mp

Oșorhei

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

62.500 €
11.36 € / mp

RECO Teren intravilan in Osorhei 5500mp dublu f ...

Oșorhei

La ~5km distanță

5.500 mp
5.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

19.800 €
26.05 € / mp

RECO Teren intravilan de investitie 760 mp in F ...

Oșorhei

La ~5km distanță

760 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan
Agenție

6 luni în urmă
2

19.800 €
39.60 € / mp

TEREN CHERIU

Oșorhei

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

121.800 €
21.16 € / mp

Teren intravilan in Fughiu, zona Mini Paradis

Oșorhei

La ~5km distanță

5.755 mp
5.755 mp teren

Terenuri de vânzare în Alparea, Județul Bihor

Alparea, situată în Județul Bihor, oferă oportunități excelente pentru investitori și dezvoltatori, având un mediu rural plăcut și accesibil. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 55.000 euro, cu oferte care încep de la 24.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 225.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 41 euro, cu valori care variază de la 7 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 98 euro/m² pentru cele din zone mai căutate.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 123 de zile, indicând o piață activă.

Alparea reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile imobiliare din Alparea? Începe acum căutarea terenului ideal!