Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
6

16.000 €
5 € / mp

Teren intravilan Sascut (Schineni), jud. Bacau, ...

Schineni (Sascut)

3.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

39.000 €
0.64 € / mp

Teren extravilan, 6,5 ha - Urechesti Jud Bacau ...

Urechești

La ~5km distanță

60.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă

13.200 €
8 € / mp

Teren de vanzare

Valea Seacă

La ~5km distanță

1.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

4.500 €
1.02 € / mp

Teren extravilan

Giurgeni

La ~10km distanță

4.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100.000 €
9.90 € / mp

Teren extravilan langa e85, autostrada, UMB

Central, Adjud

La ~10km distanță

10.100 mp
10.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

87.500 €
145.83 € / mp

Teren, 600 m2,

Central, Adjud

La ~10km distanță

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
2

12.600 €
0.20 € / mp

vand teren extravilan Homocea

Central, Adjud

La ~10km distanță

62.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

4.900 €
0.01 € / mp

Padure 62 hectare compact stejar si fag cu vech ...

Homocea

La ~10km distanță

630.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă

29.000 €

Teren de vanzare intravilan ?i extravilan

Dieneț

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

17.000 €
4.43 € / mp

Vanzare teren intravilan

Negoiești

La ~15km distanță

3.834 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

22.000 €
8.57 € / mp

Teren intravilan Racaciuni 2568 mp

Răcăciuni

La ~20km distanță

2.568 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

37.500 €
15 € / mp

Teren Racaciuni, E85, 2500mp

Răcăciuni

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

30.000 €
1.36 € / mp

Teren de vanzare

Podu Turcului

La ~20km distanță

22.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

65.000 €
10 € / mp

Vand teren agricol 22 metri latime in suprafata ...

Pufești

La ~25km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă

24.999 €
1.34 € / mp

teren de vanzare intravilan Boghesti Vrancea

Boghești

La ~25km distanță

18.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

25.000 €
125 € / mp

Casa si teren in sat Prisecani, com Boghesti

Prisecani

La ~25km distanță

200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

50.000 €
10 € / mp

Teren Onesti - Intrare spre sera Racauti

Răcăuți

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

11.300 €
5.56 € / mp

Teren de vanzare Onesti, Calea Brasovului, cu a ...

Exterior Vest, Onești

La ~25km distanță

2.032 mp
2.032 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

4.600.000 €
100 € / mp

Oportunitate unic #259; de investi #539;ie Tere ...

Central, Onești

La ~25km distanță

46.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

23 €
0.01 € / mp

Teren de Vanzare/Inchiriere Calea Brasovul - On ...

Onești

La ~25km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

259.900 €
40.12 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE ONESTI

Central, Onești

La ~25km distanță

6.478 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

14.500 €
17.47 € / mp

Vand teren intravilan in comuna Manastirea Casi ...

Central, Onești

La ~25km distanță

830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

22.000 €
21.26 € / mp

Vand teren intravilan in Onesti

Exterior Vest, Onești

La ~25km distanță

1.035 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
5

79.999 €
23.53 € / mp

Teren de Vanzare Inchiriere Calea BrasovuluiOne ...

Central, Onești

La ~25km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
7

82.126 €
22 € / mp

Vand teren intrare One?ti

Central, Onești

La ~25km distanță

3.733 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

5.900 €
1.18 € / mp

Movilita / Vrancea - 5000 mp

Movilița

La ~25km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

9.000 €
10 € / mp

Teren pentru casa in Casin, Bacau

Cașin

La ~25km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

15.000 €
1.25 € / mp

2 terenuri si casa de vanzare

Vladnic

La ~30km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

15.000 €
16.67 € / mp

Teren de vanzare

Diocheți-Rediu

La ~30km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

750 €
0.54 € / mp

Vand teren arabil 1400mp

Străoane

La ~30km distanță

1.400 mp teren