Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

2 zile în urmă
5

32.000 €
46.18 € / mp

De vanzare teren – com. Sărata, Bac& ...

Sărata (Sărata)

693 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
3

52.900 €
23 € / mp

Vind teren intravilan Sarata, Bacau 23 euro

Sărata (Sărata)

2.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

150.000 €
20.36 € / mp

Teren de vânzare, Com. Sarata, Jud. Bacău

Sărata (Sărata)

7.366 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
7

69.500 €
24.82 € / mp

Sarata, Dealu Nou, teren 2800mp

Sărata (Sărata)

2.800 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
3

31.500 €
35 € / mp

Teren de vanzare, Zona Auchan, Bacau

Metro, Bacău

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

11 luni în urmă
10

53.000 €
39.76 € / mp

Teren de vanzare, Zona Ura, Bacau

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

1.333 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

599.748 €
106 € / mp

Teren 5,658 mp strada Calea Republicii Bacau

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

5.658 mp teren
Construcții

Agenție

2 luni în urmă
6

21.500 €
47.25 € / mp

Teren 455mp zona Auchan

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

455 mp
455 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

49.000 €
38.89 € / mp

Auchan-Teren intravilan 1250mp

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

1.260 mp
1.260 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

150.000 €
95.79 € / mp

Vand casa batraneasca + Teren –zona REPUBLICII, ...

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

1.566 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

74.300 €
97.89 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Bacau, str.Agudulu ...

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

759 mp
759 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

52.500 €
106.06 € / mp

Ura teren 495 mp intravilan-toate utilitatile

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

495 mp
495 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

245.000 €
107.17 € / mp

Teren intravilan 2286 mp Republicii/Bacau

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

2.286 mp
2.286 mp teren
Agenție

9 ore în urmă
7

59.900 €
70.47 € / mp

Teren Intravilan Bacau

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

850 mp
850 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

1.195.000 €
106.70 € / mp

Calea Republicii teren intravilan industrial-la ...

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

11.200 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

135.000 €
29.91 € / mp

Teren intravilan 4514 mp de vânzare, Luizi Călu ...

Luizi-Călugăra

La ~5km distanță

4.514 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

80.000 €
85.000 €
49.08 € / mp

Teren intravilan DJ Bacau-Statiunea Sarata Bai

Luizi-Călugăra

La ~5km distanță

1.630 mp
1.630 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

65.000 €
27.78 € / mp

Teren intravilan Luizi-Calugara ideal 2 case de ...

Luizi-Călugăra

La ~5km distanță

2.340 mp
2.340 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

15.900 €
19.25 € / mp

Teren intravilan 826mp Luizi-Calugara

Luizi-Călugăra

La ~5km distanță

826 mp
826 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

135.000 €

Teren intravilan 4514 mp de vanzare, Luizi Calu ...

Luizi-Călugăra

La ~5km distanță

f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.634.400 €
0.60 € / mp

Bacau ,padure veche, pazita bine

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

f.s. 1 m
Pădure
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
12

44.000 €
24.44 € / mp

Teren iesire din Nicolae Balcescu, la 200ml de ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 57 m
Construcții
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
6

156 €
0.06 € / mp

Teren intravilan, zona industriala

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

18.750 €
2.50 € / mp

Teren de vanzare, Nicolae Balcescu, Bacau

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

20.250 €
2.50 € / mp

Teren de vânzare, Nicolae Bălcescu, Bacău

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

8.100 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

7.900 €
2.50 € / mp

Teren de vanzare, Nicolae Balcescu, Bacau

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

3.160 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
5

21.000 €
8.92 € / mp

Teren agricol extravilan de 2354 mp, în Nicolae ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

2.354 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
12

1.062.500 €
85 € / mp

Vand 12500 Nicolaie Balcescu Ideal pentru Hale ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

12.500 mp
12.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

1.000.000 €
100 € / mp

Vand Teren Intravilan Nicolaie Balcescu Bacau I ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

150.000 €
95.79 € / mp

Vand casa batraneasca + Teren zona REPUBLICII, ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

1.566 mp
1.566 mp teren

Terenuri de vânzare în Sărata-Sărata, Județul Bacău

Sărata-Sărata, situată în Județul Bacău, este o zonă liniștită, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Analiza pieței de pe Imoradar24.ro relevă următoarele aspecte importante:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 180.000 euro, cu oferte care încep de la 69.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 29 euro, cu valori variind între 17 euro/m² și 55 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate pentru o medie de 165 de zile, indicând o piață cu o dinamică moderată.
  • Tipuri de terenuri: Zona nu dispune de terenuri noi sau în fază de planificare, iar majoritatea terenurilor sunt stabilite înainte de 1941.

Sărata-Sărata reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare în zone mai puțin aglomerate, dar cu potențial de dezvoltare. Explorează acum terenurile disponibile și găsește-ți locul ideal!