Proprietăți unice: 6
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

14.500 €
17.47 € / mp

Vand teren intravilan in comuna Manastirea Casi ...

Central, Onești

830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

22.000 €
21.26 € / mp

Vand teren intravilan in Onesti

Exterior Vest, Onești

1.035 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

11.300 €
5.56 € / mp

Teren de vanzare Onesti, Calea Brasovului, cu a ...

Exterior Vest, Onești

2.032 mp
2.032 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

23 €
0.01 € / mp

Teren de Vanzare/Inchiriere Calea Brasovul - On ...

Onești

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

4.600.000 €
100 € / mp

Oportunitate unic #259; de investi #539;ie Tere ...

Central, Onești

46.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

259.900 €
40.12 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE ONESTI

Central, Onești

6.478 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
8

259.900 €
40.12 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE ONESTI

Central, Onești

La ~5km distanță

6.478 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

4.600.000 €
100 € / mp

Oportunitate unică de investiție Tere ...

Central, Onești

La ~5km distanță

46.000 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

29.700 €
5.50 € / mp

Teren intravilan FILIPESTI/Bacau

Filipești

La ~5km distanță

5.400 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

9.000 €
10 € / mp

Teren pentru casa in Casin, Bacau

Cașin

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

36.000 €
10.64 € / mp

vand casa si teren 3384 mp barsanesti

Bârsănești

La ~10km distanță

3.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

324.000 €
30.29 € / mp

TEREN INTRAVILAN 10.700 mp DE VANZARE IN TG.OCN ...

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

10.698 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

108.900 €
20.17 € / mp

Direct la Proprietar. Intravilan zona Turistica ...

Oituz

La ~15km distanță

5.400 mp
5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

126.000 €
21 € / mp

Teren Oituz 6000mp DN11

Oituz

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

107.500 €
104.000 €
26.88 € / mp

Teren Oituz 4300mp DN11 Stradal

Oituz

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

68.900 €
13.78 € / mp

TEREN DE VANZARE 500O MP PUNCT CHETRIS CERDAC S ...

Cerdac

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

22.000 €
8.57 € / mp

Teren intravilan Racaciuni 2568 mp

Răcăciuni

La ~20km distanță

2.568 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

37.500 €
15 € / mp

Teren Racaciuni, E85, 2500mp

Răcăciuni

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

75.000 €
26.79 € / mp

Teren intravilan 2800 mp, Dofteana, Haghiac

Dofteana

La ~20km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

20 €
0.01 € / mp

Vand teren 1783 mp intravilan situat in comuna ...

Dofteana

La ~20km distanță

1.783 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

25.000 €
12,500.00 € / mp

Vând teren intravilan în Dofteana, județul Bacă ...

Dofteana

La ~20km distanță

2,04 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

21.500 €
25.000 €
27.22 € / mp

Teren intravilan

Cleja

La ~20km distanță

790 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

87.900 €
38.86 € / mp

2262mp Teren Intravilan DN12A Comane?ti Deschid ...

Coman

La ~25km distanță

2.262 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

34.200 €
3 € / mp

Vand teren extravilan 11400 mp

Coman

La ~25km distanță

11.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

85.000 €
20.41 € / mp

Teren intravilan Comanesti Bacau cu utilitati

Coman

La ~25km distanță

4.164 mp
4.164 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.950.000 €
0.07 € / mp

Padure compacta de vanzare activ forestier + ve ...

Exterior Vest, Dărmănești

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

21.000 €
7 € / mp

Teren 3000 mp, deschidere 41 m langa padure ste ...

Exterior Vest, Dărmănești

La ~25km distanță

3.000 mp teren
f.s. 41 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

1.680.000 €
1.50 € / mp

Autostrada Soarelui / Dunarea - teren logistic ...

Fetești

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.634.400 €
0.60 € / mp

Bacau ,padure veche, pazita bine

Nicolae Bălcescu

La ~25km distanță

f.s. 1 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

39.000 €
0.64 € / mp

Teren extravilan, 6,5 ha - Urechesti Jud Bacau ...

Urechești

La ~30km distanță

60.500 mp teren