Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

135.000 €
139.400 €
29.91 € / mp

Teren intravilan 4514 mp de vânzare, Luizi Călu ...

Luizi-Călugăra

4.514 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

15.900 €
19.25 € / mp

Teren intravilan 826mp Luizi-Calugara

Luizi-Călugăra

826 mp
826 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

85.000 €
52.15 € / mp

Teren intravilan DJ Bacau-Statiunea Sarata Bai

Luizi-Călugăra

1.630 mp
1.630 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

135.000 €

Teren intravilan 4514 mp de vanzare, Luizi Calu ...

Luizi-Călugăra

f.s. 22 m
Agenție

Azi
4

65.000 €
27.78 € / mp

Teren intravilan Luizi-Calugara ideal 2 case de ...

Luizi-Călugăra

2.340 mp
2.340 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

21.800 €
43.60 € / mp

Teren intravilan de Vanzare in Magura Bacau

Crihan

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

22.440 €
12 € / mp

Teren extravilan de vanzare Crihan Bacau

Crihan

La ~5km distanță

1.870 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

35 €
0.01 € / mp

Magura Farbe- teren intravilan, 2500 mp, deschi ...

Măgura

La ~5km distanță

2.500 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
4

67.928 €
28 € / mp

Teren intravilan Magura, deschidere la strazile ...

Măgura

La ~5km distanță

2.426 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

46.500 €
55.16 € / mp

Teren Magura situat la strada asfaltata

Măgura

La ~5km distanță

843 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
5

50.000 €
20 € / mp

TEREN DE VANZARE MAGURA

Măgura

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

34.900 €

Teren 1.128 mp cu casa batraneasca toate utilit ...

Măgura

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
13

117.800 €

Teren Magura 2000 mp - intravilan -str. Intre V ...

Măgura

La ~5km distanță

f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.000 €

Teren intravilan Magura 1167mp

Măgura

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
2

68.000 €
69.82 € / mp

Teren intravilan deschidere DN11 974 mp2

Măgura

La ~5km distanță

974 mp
974 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

50.000 €
59.31 € / mp

Teren ideal constructii, Magura

Măgura

La ~5km distanță

843 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

85.000 €
95.000 €
28.33 € / mp

Teren intravilan central, Magura

Măgura

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

42.500 €
35.04 € / mp

Teren intravilan Magura-Farbe

Măgura

La ~5km distanță

1.213 mp
1.213 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

46.000 €
41.82 € / mp

Vând teren platou Farbe

Măgura

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

30.000 €
30 € / mp

Magura, 2 loturi, intravilan, utilitati la limi ...

Măgura

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

99.000 €
45 € / mp

Teren de vanzare, 2200mp, acces asfaltat

Măgura

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

13.300 €
14.78 € / mp

Teren in Magura | Zona Farbe | lot casa | de va ...

Măgura

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

44.900 €
38.51 € / mp

Teren intravilan 1166, zona Magura

Măgura

La ~5km distanță

1.166 mp
1.166 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

22.440 €
12 € / mp

Teren extravilan de vanzare Crihan Bacau

Sohodol

La ~5km distanță

1.870 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

4 luni în urmă
4

25.000 €
7.46 € / mp

Teren intravilan, sat Petricica, comuna Strugar ...

Petricica

La ~5km distanță

3.350 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

69.500 €
24.82 € / mp

Sarata, Dealu Nou, teren 2800mp

Sărata (Sărata)

La ~5km distanță

2.800 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

150.000 €
20.36 € / mp

Teren de vânzare, Com. Sarata, Jud. Bacău

Sărata (Sărata)

La ~5km distanță

7.366 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
8

97.000 €
179.30 € / mp

Teren intravilan, 541mp, Cartier CFR

CFR, Bacău

La ~5km distanță

541 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

55.000 €
45.83 € / mp

De vanzare teren de 1200 mp, Arcadie Septilici

CFR, Bacău

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
13

117.800 €
59.43 € / mp

Teren Magura 2000 mp - intravilan -str. Intre V ...

CFR, Bacău

La ~5km distanță

1.982 mp
1.982 mp teren