Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă

25.000 €
20.90 € / mp

vand teren intravilan

Itești

1.196 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

18.000 €
1.30 € / mp

Teren agricol extravilan in Itesti de vanzare

Itești

13.841 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
5

32.000 €
6.40 € / mp

Teren 5000 mp, Dumbrava - Itesti, jud. Bacau, l ...

Itești

5.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
7

20.000 €
20 € / mp

Loturi 1000 mp teren pt. casa - Sat DUMBRAVA - ...

Itești

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

300.000 €
3.33 € / mp

Vand teren extravilan cu deschidere la E 85 , 9 ...

Itești

90.000 mp
90.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

21.600 €
12 € / mp

Vand teren in sat Dumbrava

Itești

1.800 mp
1.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
10

69.500 €
18.29 € / mp

Teren Lilieci

Lilieci

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
14

106.800 €
31.41 € / mp

Teren de vanzare 3400 mp Lilieci Bacau

Lilieci

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

75.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Lilieci, Hemeius, Bacau

Lilieci

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții

Agenție

1 săptămână în urmă

99.000 €
12.73 € / mp

TEREN INTRAVILAN IN LILIECI, BACAU

Lilieci

La ~5km distanță

7.774 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

99.000 €
12.73 € / mp

TEREN INTRAVILAN IN LILIECI, BACAU

Lilieci

La ~5km distanță

7.774 mp teren
f.s. 26 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

29.500 €
24.56 € / mp

Teren deosebit zona Parc Dendrologic Lilieci 12 ...

Lilieci

La ~5km distanță

1.201 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

250.000 €
25 € / mp

Vand teren Lilieci acces direct DN15

Lilieci

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

29.700 €
25.49 € / mp

Lot de casa in Lilieci - de vanzare

Lilieci

La ~5km distanță

1.165 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

83.240 €
20 € / mp

4162 mp teren parcelabil in loturi de 1000 mp, ...

Dumbrava (Berești-Bistrița)

La ~5km distanță

4.162 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

267.000 €
3 € / mp

Teren extravilan 88.880 MP la E85!

Dumbrava (Berești-Bistrița)

La ~5km distanță

88.880 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

26.000 €
39.16 € / mp

Teren intravilan multifunctional, Hemeius. PRET ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

664 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

14.175 €
25 € / mp

Loturi teren 567 mp - Hemeius - Pensiunea Lored ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

567 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

79.800 €
15.63 € / mp

Teren intravilan de vanzare Bacau Calea Moldove ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

5.105 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

24.700 €
54.89 € / mp

Teren intravilan | Hemeius/Bacau | toate utilit ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

450 mp
450 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

61.200 €
17 € / mp

De vanzare teren intravilan Hemeius Bacau

Hemeiuș

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

54.000 €
27 € / mp

Teren intravilan Fantanele, Bacau 2.000 mp

Hemeiuș

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

47.000 €
31.33 € / mp

Vand Teren Hemeiusi sat Liliecipe strada prelun ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

16.500 €
41.25 € / mp

Fantanele,teren 400mp cu autorizatie de constru ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

27.500 €
51.12 € / mp

Fantanele la strada principala, Toate utilitati ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

538 mp
538 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

333.000 €
34.33 € / mp

Lot case Prcul Dendrologic 9700mp strada Gradin ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

9.700 mp
9.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

31.900 €
20.96 € / mp

Teren intravilan 1.522mp Hemeiu? / Calea MOLDOV ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

1.522 mp
1.522 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

66.550 €
30.25 € / mp

Teren intravilan 2200 mp Hemeius Bacau

Hemeiuș

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

87.000 €
34.80 € / mp

Teren intravilan 2.500 mp- Hemeiuș

Hemeiuș

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

136.000 €
21.94 € / mp

Teren intravilan 6.200 mp –Hemeiuș

Hemeiuș

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții