Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

8 luni în urmă
2

83.240 €
20 € / mp

4162 mp teren parcelabil in loturi de 1000 mp, ...

Dumbrava (Berești-Bistrița)

4.162 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
4

300.000 €
3.33 € / mp

Vand teren extravilan cu deschidere la E 85 , 9 ...

Itești

La ~5km distanță

90.000 mp
90.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

32.000 €
6.40 € / mp

Teren 5000 mp, Dumbrava - Itesti, jud. Bacau, l ...

Itești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
7

20.000 €
20 € / mp

Loturi 1000 mp teren pt. casa - Sat DUMBRAVA - ...

Itești

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

21.600 €
12 € / mp

Vand teren in sat Dumbrava

Itești

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

18.000 €
1.30 € / mp

Teren agricol extravilan in Itesti de vanzare

Itești

La ~5km distanță

13.841 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

40 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Șerbești

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

75.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Lilieci, Hemeius, Bacau

Lilieci

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

106.800 €
31.41 € / mp

Teren de vanzare 3400 mp Lilieci Bacau

Lilieci

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

69.500 €
18.29 € / mp

Teren Lilieci

Lilieci

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

99.000 €
12.73 € / mp

TEREN INTRAVILAN IN LILIECI, BACAU

Lilieci

La ~5km distanță

7.774 mp teren
f.s. 26 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

29.700 €
25.49 € / mp

Lot de casa in Lilieci - de vanzare

Lilieci

La ~5km distanță

1.165 mp teren
Construcții
Agenție

9 ore în urmă

99.000 €
12.73 € / mp

TEREN INTRAVILAN IN LILIECI, BACAU

Lilieci

La ~5km distanță

7.774 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

47.900 €
18.75 € / mp

Teren intravilan 2554 mp, com. Prajesti, jud. B ...

Prăjești (Traian)

La ~5km distanță

2.554 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

175.000 €
35 € / mp

Teren intravilan Bogdan Voda

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

10 luni în urmă
4

129.500 €
41.05 € / mp

Parcele teren intravilan comuna Bogdan Voda, ju ...

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

3.155 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

342.500 €
24.87 € / mp

Teren Bogdan Voda E85

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

13.773 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

140.000 €
21.00 € / mp

Teren 6.668 mp, de vanzare, loc. BOGDAN VODA, l ...

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

6.668 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

36.000 €
9.95 € / mp

Teren la E 85

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

3.618 mp teren
f.s. 10 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

68.000 €
20 € / mp

Vand teren Bogdan Voda E85 langa soseaua de cen ...

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

120.000 €
20 € / mp

Teren Bogdan Voda

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

168.000 €
9.23 € / mp

Teren intravilan parcelabil Deschidere 44 ml ...

Săucești

La ~5km distanță

18.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

16.500 €
18.33 € / mp

Teren de vanzare Siretu Saucesti Bacau

Săucești

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

69.000 €
57.50 € / mp

Teren de vanzare Bogdan Voda Bacau deschidere l ...

Săucești

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

30.000 €
6.55 € / mp

Teren de vanzare Schineni Saucesti

Săucești

La ~5km distanță

4.579 mp
4.579 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

16.500 €
18.33 € / mp

Teren de vanzare Siretu Saucesti Bacau

Săucești

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

80.000 €
8 € / mp

Bogdan Voda, oportunitate excelenta pentru inve ...

Săucești

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

16.500 €

Teren de vanzare Siretu Saucesti Bacau

Săucești

La ~5km distanță

f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

420.000 €
42 € / mp

De vanzare teren intravilan 1 ha Bogdan Voda, S ...

Săucești

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

82.464 €
12 € / mp

Teren 6872 mp in sat Siretu, com. Saucesti

Săucești

La ~5km distanță

6.872 mp
6.872 mp teren