Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

21.500 €
25.000 €
27.22 € / mp

Teren intravilan

Cleja

790 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
15

18.000 €
18.07 € / mp

Teren de vanzare Zanesti, jud. Neamt | 996 mp | ...

Faraoani

La ~5km distanță

996 mp
996 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

265.000 €
40.15 € / mp

Teren intravilan de vanzare Faraoani jud. Baca ...

Faraoani

La ~5km distanță

6.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

44.000 €
24.44 € / mp

Teren iesire din Nicolae Balcescu, la 200ml de ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 57 m
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.634.400 €
0.60 € / mp

Bacau ,padure veche, pazita bine

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

f.s. 1 m
Pădure
Extravilan
Agenție

8 luni în urmă
6

156 €
0.06 € / mp

Teren intravilan, zona industriala

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

20.250 €
2.50 € / mp

Teren de vânzare, Nicolae Bălcescu, Bacău

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

8.100 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

46.000 €
12.69 € / mp

Teren de vanzare, Com. Nicolae Balcescu, Jud. B ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

3.626 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

16.500 €
9.17 € / mp

Teren de vanzare, Com. Nicolae Balcescu, Jud. B ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

46.500 €
34.96 € / mp

Teren de vânzare Nicolae Balcescu – ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

1.330 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
5

21.000 €
8.92 € / mp

Teren agricol extravilan de 2354 mp, în Nicolae ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

2.354 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
12

1.062.500 €
85 € / mp

Vand 12500 Nicolaie Balcescu Ideal pentru Hale ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

12.500 mp
12.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

1.000.000 €
100 € / mp

Vand Teren Intravilan Nicolaie Balcescu Bacau I ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

150.000 €
95.79 € / mp

Vand casa batraneasca + Teren zona REPUBLICII, ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

1.566 mp
1.566 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

41.000 €
19.39 € / mp

Teren intravilan de vanzare – Nicolae Balcescu, ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

2.114 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

7.900 €
2.50 € / mp

Teren de vanzare, Nicolae Balcescu, Bacau

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

3.160 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

18.750 €
2.50 € / mp

Teren de vanzare, Nicolae Balcescu, Bacau

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

21.000 €
5.25 € / mp

Teren de vanzare, Sat Bazga, Com. Horge?ti, Bac ...

Bazga

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

69.500 €
24.82 € / mp

Sarata, Dealu Nou, teren 2800mp

Sărata (Sărata)

La ~10km distanță

2.800 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

150.000 €
20.36 € / mp

Teren de vânzare, Com. Sarata, Jud. Bacău

Sărata (Sărata)

La ~10km distanță

7.366 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

17.900 €
13.77 € / mp

Teren intravilan 1300 mp toate utilitatile sat ...

Tamași

La ~10km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

28.000 €
7.71 € / mp

OFERTA !!! Teren intravilan, strada Potcoavei, ...

Tamași

La ~10km distanță

3.630 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

87.900 €
38.86 € / mp

2262mp Teren Intravilan DN12A Comane?ti Deschid ...

Coman

La ~10km distanță

2.262 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

34.200 €
3 € / mp

Vand teren extravilan 11400 mp

Coman

La ~10km distanță

11.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

85.000 €
20.41 € / mp

Teren intravilan Comanesti Bacau cu utilitati

Coman

La ~10km distanță

4.164 mp
4.164 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
8

12.000 €
5.25 € / mp

Teren de vanzare, Com. Racova, Str. Bradului, B ...

Racova

La ~10km distanță

2.285 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

15.000 €
12.62 € / mp

Teren de vanzare, Com. Racova, Str. Le?cana, Ba ...

Racova

La ~10km distanță

1.189 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

9.000 €
2.50 € / mp

Teren de 3.600 mp Racova

Racova

La ~10km distanță

3.600 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

27.000 €
13.18 € / mp

Teren intravilan Racova, Bacau 2.049 mp, deschi ...

Racova

La ~10km distanță

2.049 mp
2.049 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

22.000 €
8.57 € / mp

Teren intravilan Racaciuni 2568 mp

Răcăciuni

La ~10km distanță

2.568 mp teren
f.s. 50 m