Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

10 luni în urmă
5

68.900 €
13.78 € / mp

TEREN DE VANZARE 500O MP PUNCT CHETRIS CERDAC S ...

Cerdac

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

68.900 €
13.78 € / mp

TEREN DE VANZARE 500O MP PUNCT CHETRIS CERDAC S ...

Cerdac

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

26.900 €
12.13 € / mp

TERENINTRAVILAM DE VANZARE POIANA SARATA

Oituz

La ~5km distanță

2.217 mp
2.217 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

26.112 €
16 € / mp

Vand teren intravilan 1632 mp in Poiana Sarata- ...

Oituz

La ~5km distanță

1.632 mp
1.632 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

108.900 €
20.17 € / mp

Direct la Proprietar. Intravilan zona Turistica ...

Oituz

La ~5km distanță

5.400 mp
5.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

126.000 €
21 € / mp

Teren Oituz 6000mp DN11

Oituz

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

107.500 €
104.000 €
26.88 € / mp

Teren Oituz 4300mp DN11 Stradal

Oituz

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

15.000 €
5 € / mp

Inchiriez teren in Harja, pe termen scurt / lun ...

Oituz

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

22.900 €
30.13 € / mp

Teren intravilan Harja-Oituz

Oituz

La ~5km distanță

760 mp
760 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

99.000 €
18.44 € / mp

EXCEPTIONAL,Teren 5.370mp, Poiana Sarata

Oituz

La ~5km distanță

5.370 mp
5.370 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

64.900 €
36.58 € / mp

TEREN DE VANZARE 1774 MP LA STRADA PRINCIPALA I ...

Exterior Est, Târgu Ocna

La ~10km distanță

1.774 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
38

1.599.900 €
48.25 € / mp

TEREN INTRAVILAN DEVANZARE 33161 MP DE VANZARE ...

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

33.161 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

25.000 €
50 € / mp

Teren cartier reziden?ial

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

37.000 €
29.07 € / mp

Vand teren de casa in TG Ocna

Exterior Vest, Târgu Ocna

La ~10km distanță

1.273 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

324.000 €
30.29 € / mp

TEREN INTRAVILAN 10.700 mp DE VANZARE IN TG.OCN ...

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

10.698 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

69.900 €
12.76 € / mp

TEREN DE VANZARE IN STATIUNEA TARGU OCNA

Sud-Vest, Târgu Ocna

La ~10km distanță

5.476 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

25.900 €
9.61 € / mp

TEREN 2695 MP de vanzare in Statiunea TG OCNA

Exterior Est, Târgu Ocna

La ~10km distanță

2.695 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

30.000 €
10.56 € / mp

TEREN PENTRU BUSSINESS 2842 MP DE VANZARE IN S ...

Vest, Târgu Ocna

La ~10km distanță

2.842 mp teren
f.s. 23.329999923706 m
Pădure
Extravilan
Agenție

4 luni în urmă
4

324.000 €
30.29 € / mp

TEREN INTRAVILAN 10.700 mp DE VANZARE IN TG.O ...

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

10.698 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

62.000 €
69.43 € / mp

Teren Slanic Moldova-Bacau-893 mp

Est, Slănic-Moldova

La ~10km distanță

893 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

94.900 €
35.41 € / mp

Teren de vanzare pentru constructii Slanic Mold ...

Est, Slănic-Moldova

La ~10km distanță

2.680 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

39.900 €
2.60 € / mp

TEREN DE VANZARE IN SLANIC MOLDOVA

Central, Slănic-Moldova

La ~10km distanță

15.355 mp
15.355 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

44.900 €
14.03 € / mp

TEREN INTRAVILAN 3200 MP DE VANZARE SLANIC M9LD ...

Est, Slănic-Moldova

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

149.900 €
5.66 € / mp

Teren pentru Crearea unui Parc de Distractive i ...

Central, Slănic-Moldova

La ~10km distanță

26.500 mp
26.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

199.000 €
66.33 € / mp

Slanic Moldova - Oportunitate unica pentru dezv ...

Central, Slănic-Moldova

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

189.000 €
139.07 € / mp

EXCLUSIVITATE | Teren premium in inima sta?iuni ...

Central, Slănic-Moldova

La ~10km distanță

1.359 mp
1.359 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

22.900 €
30.13 € / mp

Teren intravilan Harja-Oituz

Hârja

La ~10km distanță

760 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

75.000 €
26.79 € / mp

Teren intravilan 2800 mp, Dofteana, Haghiac

Dofteana

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

25.000 €
12,500.00 € / mp

Vând teren intravilan în Dofteana, județul Bacă ...

Dofteana

La ~10km distanță

2,04 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

20 €
0.01 € / mp

Vand teren 1783 mp intravilan situat in comuna ...

Dofteana

La ~10km distanță

1.783 mp teren