Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
3

31.500 €
35 € / mp

Teren de vanzare, Zona Auchan, Bacau

Metro, Bacău

900 mp
900 mp teren
f.s. 13 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.634.400 €
0.60 € / mp

Bacau ,padure veche, pazita bine

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

f.s. 1 m
Pădure
Extravilan
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

20.250 €
2.50 € / mp

Teren de vânzare, Nicolae Bălcescu, Bacău

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

8.100 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

18.750 €
2.50 € / mp

Teren de vanzare, Nicolae Balcescu, Bacau

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

7.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
12

16.500 €
9.17 € / mp

Teren de vanzare, Com. Nicolae Balcescu, Jud. B ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

8 luni în urmă
6

156 €
0.06 € / mp

Teren intravilan, zona industriala

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

46.000 €
12.69 € / mp

Teren de vanzare, Com. Nicolae Balcescu, Jud. B ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

3.626 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

150.000 €
95.79 € / mp

Vand casa batraneasca + Teren zona REPUBLICII, ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

1.566 mp
1.566 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

1.062.500 €
85 € / mp

Vand 12500 Nicolaie Balcescu Ideal pentru Hale ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

12.500 mp
12.500 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
5

21.000 €
8.92 € / mp

Teren agricol extravilan de 2354 mp, în Nicolae ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

2.354 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

46.500 €
34.96 € / mp

Teren de vânzare Nicolae Balcescu – ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

1.330 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

44.000 €
24.44 € / mp

Teren iesire din Nicolae Balcescu, la 200ml de ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 57 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 zile în urmă
5

21.000 €
8.94 € / mp

NICOLAE BALCESCU, TEREN EXTRAVILAN 2,350 MP

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

2.350 mp
2.350 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

1.000.000 €
100 € / mp

Vand Teren Intravilan Nicolaie Balcescu Bacau I ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

7.900 €
2.50 € / mp

Teren de vanzare, Nicolae Balcescu, Bacau

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

3.160 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

41.000 €
19.39 € / mp

Teren intravilan de vanzare – Nicolae Balcescu, ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

2.114 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
24

1.650 €
0.30 € / mp

Vand teren

Ruși-Ciutea

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

21.500 €
47.25 € / mp

Teren 455mp zona Auchan

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

455 mp
455 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

49.000 €
38.89 € / mp

Auchan-Teren intravilan 1250mp

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

1.260 mp
1.260 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

150.000 €
95.79 € / mp

Vand casa batraneasca + Teren –zona REPUBLICII, ...

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

1.566 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

1.195.000 €
106.70 € / mp

Calea Republicii teren intravilan industrial-la ...

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

11.200 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

11 luni în urmă
10

53.000 €
39.76 € / mp

Teren de vanzare, Zona Ura, Bacau

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

1.333 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

599.748 €
106 € / mp

Teren 5,658 mp strada Calea Republicii Bacau

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

5.658 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

245.000 €
107.17 € / mp

Teren intravilan 2286 mp Republicii/Bacau

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

2.286 mp
2.286 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

52.500 €
106.06 € / mp

Ura teren 495 mp intravilan-toate utilitatile

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

495 mp
495 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

74.300 €
97.89 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Bacau, str.Agudulu ...

Republicii, Bacău

La ~5km distanță

759 mp
759 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

150.000 €
20.36 € / mp

Teren de vânzare, Com. Sarata, Jud. Bacău

Sărata (Sărata)

La ~5km distanță

7.366 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
5

32.000 €
46.18 € / mp

De vanzare teren – com. Sărata, Bac& ...

Sărata (Sărata)

La ~5km distanță

693 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

69.500 €
24.82 € / mp

Sarata, Dealu Nou, teren 2800mp

Sărata (Sărata)

La ~5km distanță

2.800 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

17.900 €
13.77 € / mp

Teren intravilan 1300 mp toate utilitatile sat ...

Tamași

La ~5km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren