Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

120.000 €
72.03 € / mp

Teren de vânzare – Calea Moldovei, B ...

Calea Moldovei, Bacău

1.666 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

84.200 €
61.000 €
179.91 € / mp

Loturi de teren de vanzare in Bacau, Calea Mol ...

Calea Moldovei, Bacău

468 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

132.255 €
45 € / mp

Teren de vanzare in Bacau

Calea Moldovei, Bacău

2.939 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

510.708 €
106 € / mp

Teren 4,818 mp la strada principala in Gheraies ...

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

4.818 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
9

82.500 €
55 € / mp

Gheraiesti-str. Lunca Bistritei-la asfalt-1.500 ...

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

49.500 €
53.900 €
41.25 € / mp

Teren 1200mp Gheraiesti

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții

Agenție

3 luni în urmă
7

99.500 €
19.90 € / mp

Teren de vanzare strada Bradului zona Lilieci

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

90.000 €
180 € / mp

Teren de vanzare Gheraiesti langa (Reprezentant ...

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

61.000 €
130.34 € / mp

Loturi de teren de vanzare in Bacau, Calea Mold ...

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

468 mp
468 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

36.120 €
90.30 € / mp

Teren de vanzare 860mp in Gheraiesti, acces pav ...

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

74.900 €
81.32 € / mp

Teren intravilan de vanzare Trecatoarea Gheraie ...

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

921 mp
921 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

38.000 €
38 € / mp

Teren intravilan Lilieci / Gheraie?ti, Bacau

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

59.500 €
37.23 € / mp

Teren 1.598mp, deschidere dubla, cea mare de 70 ...

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

1.598 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
4

96.500 €
25.08 € / mp

Opotunitate de investitie 3,847mp Bacau / Treca ...

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

3.847 mp
3.847 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

23.000 €
20.000 €
41.07 € / mp

Teren 460mp- Gheraiesti, Bacau

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

560 mp
560 mp teren
Agenție
Comision 0%

Azi
5

105.000 €
105 € / mp

Gheraiesti - str. Arinilor - 1.000mp

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
6

29.800 €
31.900 €
3.18 € / mp

Teren langa padure | domeniu rezidential | acte ...

Mărgineni

La ~5km distanță

9.371 mp
9.371 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

36.233 €
19 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 1907 mp, varia ...

Mărgineni

La ~5km distanță

1.907 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

50.900 €
22.27 € / mp

Teren Intravilan generos la intrare in Luncani

Mărgineni

La ~5km distanță

2.286 mp
2.286 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
2.89 € / mp

PROPRIETAR-Vand teren extravilan 8.637 mpSat. L ...

Mărgineni

La ~5km distanță

8.637 mp
8.637 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

22.000 €
73.33 € / mp

Loturi de teren Margineni*Bacau

Mărgineni

La ~5km distanță

300 mp
300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

43.000 €
44.500 €
15.36 € / mp

Teren intravilan 2800 mp, zona Luncani-Bacau

Mărgineni

La ~5km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

21.500 €
41.59 € / mp

Teren de vanzare 517mp, sat Zapodia, com. Traia ...

Mărgineni

La ~5km distanță

517 mp
517 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

234.000 €
39.17 € / mp

Teren intravilan parcelat 13 loturi, Mărgineni

Mărgineni

La ~5km distanță

5.974 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

14.000 €
43.75 € / mp

Loturi teren intravilan, Mărgineni

Mărgineni

La ~5km distanță

320 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare

Mărgineni

La ~5km distanță

3.650 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

21.000 €
26.25 € / mp

800mp teren cu deschidere 40m in vecinatatea Ca ...

Mărgineni

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
14

275.000 €
50 € / mp

Vand Teren Varianta Margineni - Hemeiusi

Mărgineni

La ~5km distanță

5.500 mp
5.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

135.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare Bara?i, Bacau

Mărgineni

La ~5km distanță

2.700 mp
2.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

25.000 €
17.37 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1439 mp Luncani str ...

Mărgineni

La ~5km distanță

1.439 mp
1.439 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Calea Moldovei, Bacău

Calea Moldovei, situată în Bacău, este o zonă accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața din această regiune, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 44.000 euro, cu oferte care încep de la 32.990 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 132.255 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 45 euro, cu valori ce variază între 27 euro/m² și 86 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate în medie timp de 109 zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Calea Moldovei reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziții de terenuri, având în vedere prețurile accesibile și potențialul de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Descoperă acum terenurile disponibile în Calea Moldovei!