Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
3

15.644 €
4 € / mp

Teren intravilan pentru construc?ie casa

Vedea

3.911 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

20.160 €
3 € / mp

Vand cinci parcele de teren in comuna Vedea, ju ...

Vețișoara

La ~5km distanță

6.720 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

30.000 €
11.22 € / mp

Teren de vanzare in comuna Cepari, jude? Arge?.

Cepari

La ~5km distanță

2.674 mp
2.674 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

7.500 €
3.33 € / mp

Teren de vanzare in comuna Cepari, sat Carpeni? ...

Cepari

La ~5km distanță

2.253 mp
2.253 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

65.000 €
1.30 € / mp

Teren,casa,Iazuri,padure,teren arabil

Făgețelu

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
8

65.000 €
1.30 € / mp

Teren,casa,Iazuri,padure

Făgețelu

La ~5km distanță

50.000 mp
50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

30.000 €
12 € / mp

Teren pentru constructie cu posibilitate de pa ...

Păduroiu din Deal

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

27.500 €
11 € / mp

Teren intravilan cu casa batraneasca

Dealu Bradului

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

195.000 €
933.01 € / mp

Oraselul Copiilor, Alunisului, Brancoveanu, Buc ...

Alunișu

La ~10km distanță

209 mp
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

60.000 €
8 € / mp

Vand teren intravilan 7500 mp, deschidere 30 ml

Sămara

La ~10km distanță

7.500 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

30.000 €
10 € / mp

Vand teren intravilan, 3000 mp, deschidere 53 m ...

Sămara

La ~10km distanță

3.000 mp teren
f.s. 53 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

22.000 €

Teren pentru casa lini?te, padure ?i intimitate ...

Poiana Lacului

La ~10km distanță

f.s. 21 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

22.000 €
10 € / mp

Teren pentru casă – liniște, padure și intimita ...

Poiana Lacului

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

32.500 €
13 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu posibilitate de ...

Poiana Lacului

La ~10km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

28.520 €
10 € / mp

Vand teren cu livada pentru casa sau casa de va ...

Poiana Lacului

La ~10km distanță

2.852 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

54.761 €
15.50 € / mp

Teren 3533 mp. de vanzare, Poiana Lacului

Poiana Lacului

La ~10km distanță

3.533 mp
3.533 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

11.999 €
4.44 € / mp

TEREN POIANA LACULUI

Poiana Lacului

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

25.000 €
3.58 € / mp

Vand 3 terenuri extravilane.

Spineni

La ~10km distanță

6.977 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

5.000 €
4 €
3.01 € / mp

Ideal pentru casa de vacanta teren intravilan i ...

Lunca

La ~10km distanță

1.662 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

2.543 €
0.51 € / mp

Teren extravilan padure Albota, ID: R2980187

Lunca

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

15.500 €

Teren intravilan 4.734 mp Front 50 m, utilita?i ...

Ciocești

La ~15km distanță

f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
2

11.431 €
5.54 € / mp

Albota, vand 2063 mp teren +1000mp padure din c ...

Frătești

La ~15km distanță

2.063 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

18.999 €
4.88 € / mp

Teren Mosoaia, Lazaresti!

Moșoaia

La ~15km distanță

3.896 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
9

111.600 €
16 € / mp

Teren Mosaia

Moșoaia

La ~15km distanță

6.975 mp teren
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

13.990 €
2.78 € / mp

Teren 5037 m.p. Mosoaia , Arges

Moșoaia

La ~15km distanță

5.037 mp teren
f.s. 12 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

42.500 €
85 € / mp

Teren 500 mp intravilan Smeura Stoenari - 4 lot ...

Moșoaia

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

66.000 €
33 € / mp

Teren 2000 mp intravilan Smeura-Mosoaia. Comisi ...

Moșoaia

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

114.000 €
109.62 € / mp

Teren Intravilan Magic Trivale - Aleea Bradului ...

Moșoaia

La ~15km distanță

1.040 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

75.000 €
151.21 € / mp

Teren intravilan cu gard Aleea Bradului - Magic ...

Moșoaia

La ~15km distanță

496 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

94.999 €
32.05 € / mp

Teren Hintesti Intravilan - 0% Comision

Moșoaia

La ~15km distanță

2.964 mp teren
Construcții