Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

11.000 €
1.83 € / mp

Teren de vanzare, peisaj superb, aproape de aut ...

Urluiești

6.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

52.000 €

Panorama superba - 14.613 mp langa A1 Tigveni - ...

Bârseștii de Sus

La ~5km distanță

f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Șuici

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Ianculești

La ~5km distanță

4.400 mp teren
f.s. 50 m
Livadă
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

30.000 €
11.65 € / mp

Teren de vanzare.

Golești

La ~10km distanță

2.576 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
13

115.000 €
14.75 € / mp

Teren de vis la munte 7.795 mp construibil para ...

Golești

La ~10km distanță

7.795 mp
7.795 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

115.000 €
16,428.57 € / mp

Teren de vis la munte – 7.795 mp – construibil ...

Golești

La ~10km distanță

7,8 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

62.160 €
40 € / mp

Vand teren intravilan in Comuna ALBESTII de ARG ...

Albeștii de Argeș

La ~10km distanță

1.554 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

51.000 €
19.76 € / mp

vânzare – 2.581 mp, zonă liniștită, aproape de ...

Albeștii de Argeș

La ~10km distanță

2.581 mp teren
f.s. 21 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

89.100 €
27 € / mp

Teren Salatrucel Valcea intravilan cu curent 38 ...

Sălătrucel

La ~10km distanță

3.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

80.000 €
157.17 € / mp

Parcele de vanzare Ostroveni Sat Ramnicu Valcea ...

Dângești

La ~15km distanță

509 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10.000 €
10 € / mp

teren extravilan de vanzare in Sirnea, ,, Valea ...

Curtea de Argeș

La ~15km distanță

1.000 mp teren
f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

14.900 €
29.80 € / mp

Teren intravilan, Curtea de Arges, utilitati.

Exterior Vest, Curtea de Argeș

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

95.000 €
31.67 € / mp

Teren de vanzare/Super pret

Central, Curtea de Argeș

La ~15km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

144.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare Curtea de Arges

Exterior Vest, Curtea de Argeș

La ~15km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

31.000 €
15.50 € / mp

Teren de construit cu gard ?i canalizare, subur ...

Central, Curtea de Argeș

La ~15km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

18.500 €
4.05 € / mp

Vand Teren Corbeni, Arges zona Cetatea Poenari, ...

Corbeni

La ~15km distanță

4.570 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

30.000 €
10.53 € / mp

Suprafață de 2850 m cu apă și stâlp de lumina p ...

Șerbănești (Sălătrucel)

La ~15km distanță

2.850 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
13.89 € / mp

Teren de vanzare Valea lui Enache la 10 minute ...

Valea lui Enache

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

23.900 €
10.13 € / mp

Teren intravilan 2.359 mp Valea lui Enache, Bai ...

Valea lui Enache

La ~15km distanță

2.359 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

64.680 €
15 € / mp

teren vanzare

Călimănești

La ~15km distanță

4.312 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

20.900 €
20 € / mp

Loturi teren de vanzare 1045mp!

Central, Călimănești

La ~15km distanță

1.045 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

31.120 €
20 € / mp

Teren vanzare Calimane?ti, Valcea

Călimănești

La ~15km distanță

1.556 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

28 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan in Bujoreni

Bujoreni

La ~15km distanță

3.057 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

49.500 €
79.71 € / mp

Vand Teren Bujoreni-Olteni

Bujoreni

La ~15km distanță

621 mp
621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

41 €
0.02 € / mp

Teren Transfagarasan Capataneni Arefu ( Proprie ...

Arefu

La ~15km distanță

1.804 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

5.000 €
1.39 € / mp

Vand Teren Arefu, Arges zona Cetatea Poenari (V ...

Arefu

La ~15km distanță

3.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

450.000 €
48.65 € / mp

Vand 9250 mp teren intravilan constructii

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

9.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.314.000 €
500 € / mp

Teren de vânzare Shopping City Râmnicu Vâlcea 6 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

6.628 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

99.000 €
99.40 € / mp

Teren intravilan 996 mp Goranu, Ramnicu Valcea

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

996 mp teren
2E