Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

120.445 €
65 € / mp

Teren intravilan de vânzare – zonă liniștită, p ...

Uiasca

1.853 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

55 €
0.09 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Uiasca

626 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

54.000 €
15 € / mp

Vand 3600 mp padure, in Bascov, zona Uiasca

Uiasca

3.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

35.184 €
23.46 € / mp

Proprietar, vand 1.466 mp teren intravilan Glam ...

Glâmbocu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

0 €

Vand loturi teren intravilan Bascov, Arges

Glâmbocu

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

54.999 €
91.67 € / mp

Teren 600mp intravilan - Balotesti

Lăbușești, Pitești

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
1

412.000 €
164.80 € / mp

Teren intravilan S= 2500 mp, B-dul N.Balcescu, ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

255.000 €
260.000 €
51 € / mp

Teren intravilan de 5000 mp, în Big-Bascov

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 255,000 € și 260.000 €
Agenție

9 luni în urmă
1

134.900 €
89.99 € / mp

Teren intravilan S= 1499 mp, Labusesti, Bascov ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

1.499 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

105.000 €
105 € / mp

Teren intravilan S= 1000 mp, str.Balotesti, Bas ...

Rolast, Pitești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

122.000 €
84.43 € / mp

Teren intravilan S= 1455 mp, Rolast-Balotesti- ...

Rolast, Pitești

La ~5km distanță

1.445 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

61.200 €
45 € / mp

(304) Teren pentru afaceri Pitesti / Direct pro ...

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

1.360 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

100.000 €
215.05 € / mp

Teren strada Campului TRIVALE | 465 mp

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

465 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

35.000 €
65.67 € / mp

Terenuri Trivale, diverse suprafete, utilitati

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

533 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

107.185 €
65 € / mp

Teren 1650 mp intravilan Trivale - Olteni cadru ...

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

1.649 mp
1.649 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

108.000 €
310.34 € / mp

Vand teren Trivale, langa parculTrivale, zona v ...

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

348 mp teren
f.s. 13 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
3

50.000 €
100 € / mp

Teren intravilan Trivale Pitesti

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

74.999 €
151.21 € / mp

Teren imprejmuit + gard intre case zona Magic T ...

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

496 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

132.000 €
145.21 € / mp

Vindem teren intravilan Trivale Campului , 909 ...

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

909 mp
909 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

35.000 €
70 € / mp

Teren intravilan de vânzare in Trivale - zona M ...

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

53.800 €
100 € / mp

Teren premium de 538 mp Smeura, zona Magic Triv ...

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

538 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

320.000 €
50.39 € / mp

Teren 6350mp Trivale zona Colina verde, stradal

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

6.350 mp
6.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

70 €
0 € / mp

Vand loturi 500 mp teren INTRAVILAN, Pitesti Tr ...

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

14.935 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

181.548 €
150.040 €
316.84 € / mp

Teren intravilan 573 mp Trivale - Pitesti, str. ...

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

573 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

160.000 €
296.30 € / mp

Teren intravilan de vanzare Pitesti, langa Padu ...

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

540 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

370 €
0.37 € / mp

Teren intravilan s-1000mp Trivale B dul Liberta ...

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

98.000 €
213.04 € / mp

Teren de vanzare cartier Trivale 460 mp

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

460 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

94.999 €
32.05 € / mp

Teren Hintesti Intravilan - 0% Comision

Moșoaia

La ~5km distanță

2.964 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

66.000 €
33 € / mp

Teren 2000 mp intravilan Smeura-Mosoaia. Comisi ...

Moșoaia

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

25.000 €
41.67 € / mp

Vand parcele teren intravilan,Mosoaia, strada p ...

Moșoaia

La ~5km distanță

600 mp teren