Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

7 ore în urmă
3

24.000 €
29.74 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Schiau

807 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
5

59.900 €
91.45 € / mp

REDUS! Uiasca Teren+Casa batraneasca 655m2 cu u ...

Bascov

La ~5km distanță

655 mp
655 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

104.247 €
99 € / mp

Teren 1053 mp cu deschidere 18 m Razboieni, str ...

Bascov

La ~5km distanță

1.053 mp
1.053 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

94.900 €
73 € / mp

Teren intravilan 1300 mp Balotesti

Bascov

La ~5km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

532.000 €
38.55 € / mp

Teren intravilan si extravilan, suprafata de 1, ...

Bascov

La ~5km distanță

13.800 mp
13.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

40.000 €
29.94 € / mp

Vand teren Bascov DN7C Schiau

Bascov

La ~5km distanță

1.336 mp
1.336 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

217.406 €
53 € / mp

Teren In Glamboc, la 3,5 km de sensul giratoriu

Bascov

La ~5km distanță

4.102 mp
4.102 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

340.000 €
25 € / mp

Vand teren intravilan+extravilan

Bascov

La ~5km distanță

13.600 mp
13.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

28.000 €
56 € / mp

Teren intravilan 500m Braileni Bascov

Bascov

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

52.744 €
38 € / mp

Teren intravilan la 4 km de Pitesti

Bascov

La ~5km distanță

1.388 mp
1.388 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

238.000 €
85 € / mp

Teren intravilan, Suprafata 2.800 mp, Bascov - ...

Bascov

La ~5km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

20.000 €
40 € / mp

Teren Intravilan de Vis în Bascov, la Marginea ...

Bascov

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
14

94.500 €
34.44 € / mp

Valea Ursului - DN 7, Teren Stradal 2744 mp

Bascov

La ~5km distanță

2.744 mp
2.744 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

38.000 €
38 € / mp

Oportunitate de Investiție - Teren de Basm in B ...

Bascov

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 40 m
Construcții
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
5

95.500 €
19.99 € / mp

Vand teren in com. Bascov, vis a vis de hotel S ...

Bascov

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

1.150.000 €
159.72 € / mp

Vindem teren industrial 7200 mp , zona industri ...

Bascov

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
3

38.000 €
63.33 € / mp

Teren Glamboc Deal, intravilan, asfalt, toate u ...

Bascov

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

117.000 €
50.13 € / mp

Teren intravilan S= 2334 mp, Glambocu Deal, Bas ...

Bascov

La ~5km distanță

2.334 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

69.500 €
22.06 € / mp

Teren intravilan Bascov - Lunca | 3151 mp

Bascov

La ~5km distanță

3.151 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

54.500 €
16.99 € / mp

AZURA Imobiliare - Teren Bascov str Paisesti De ...

Bascov

La ~5km distanță

3.207 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

32.500 €
65 € / mp

Vand teren intravilan, Bascov, 500 mp, Arges

Bascov

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

37.500 €
75 € / mp

Teren intravilan 500mp- Bascov

Bascov

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

18.000 €
30.51 € / mp

Teren intravilan Bascov Arges

Bascov

La ~5km distanță

590 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
14

70.000 €
25.51 € / mp

Valea Ursului - DN 7, Teren Stradal 2744 mp!

Bascov

La ~5km distanță

2.744 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

61.250 €
49 € / mp

Teren 1.250 mp, toate utilitatile – Bascov, Val ...

Bascov

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

26.000 €
42.28 € / mp

Teren intravilan S= 615 mp, Bascov - idealimob. ...

Bascov

La ~5km distanță

615 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă
5

28.000 €
40.35 € / mp

teren bun bascov

Bascov

La ~5km distanță

694 mp teren
Agenție

Ieri
4

18.000 €
30.51 € / mp

Teren de vanzare extravilan Bascov Arges

Bascov

La ~5km distanță

590 mp
590 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

50.000 €
49.85 € / mp

Teren BASCOV- BARAJ, 1.003mp, toate utilitatile

Bascov

La ~5km distanță

1.003 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

17.500 €
25 € / mp

Teren Bascov, diverse suprafete

Bascov

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții