Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

19.000 €
6.03 € / mp

Teren Intravilan Com. Ratesti, Sat Furduiesti

Rătești

3.153 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

20.000 €

Teren de vanzare Furduiesti Arges (intravilan+e ...

Furduești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

500.000 €
4.63 € / mp

Vanzare plantatie pomicola ALUN pe rod 10,8 HA, ...

Căteasca

La ~5km distanță

108.000 mp teren
f.s. 50 m
Livadă
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

55.000 €
25 € / mp

Vand teren cu casa batraneasca

Căteasca

La ~5km distanță

2.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

15.000 €
1.50 € / mp

Vand teren extravilan sat Cateasca 10000 mp

Căteasca

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

288.000 €
300.000 €
60 € / mp

Teren intravilan de vanzare 4800 mp, PUZ in apr ...

Căteasca

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

30.000 €

Vand teren in suprafata de 10.210 mp situat in ...

Căteasca

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

35.000 €
21.17 € / mp

Teren de vanzare

Leordeni

La ~5km distanță

1.653 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
9

4.000 €
0.71 € / mp

Teren de lunca - Leordeni Arges

Leordeni

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

7.500 €

Terenuri de vanzare

Pătroaia-Deal

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

12.500 €
5 € / mp

Vand teren Leordeni Arges 5 e mp

Glâmbocata

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.000 €
6,000.00 € / mp

Teren de vanzare

Teiu

La ~10km distanță

4,18 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

7.000 €
3.09 € / mp

Teren intravilan 2268mp

Potlogeni-Vale

La ~10km distanță

2.268 mp teren
f.s. 1333 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

20.800 €
13 € / mp

Teren de vanzare

Coșeri

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

85.000 €
1.47 € / mp

Terenuri de vanzare, pretabile pentru agricultu ...

Crângurile

La ~10km distanță

58.000 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

44.000 €
21.63 € / mp

Teren intravilan 2034mp

Sud, Topoloveni

La ~10km distanță

2.034 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

12 €
0 € / mp

Teren intravilan 5140mp

Exterior Vest, Topoloveni

La ~10km distanță

5.140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

22.000 €
47.11 € / mp

Teren Topoloveni strada Zavoiului

Central, Topoloveni

La ~10km distanță

467 mp
467 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

10.500 €
15 € / mp

Terenuri de constructii in Calinesti-Arges sat ...

Călinești

La ~10km distanță

700 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

65.685 €
29 € / mp

Teren intravilan calinesti, arges, 2265mp

Călinești

La ~10km distanță

2.265 mp teren
f.s. 315 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

25 €
0.01 € / mp

Teren intravilan, Loc. Calinesti, Arges

Călinești

La ~10km distanță

3.024 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

19.000 €
9.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare Calinesti, Arges

Călinești

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

31.700 €
12.48 € / mp

Teren Caline?ti -Arges

Călinești

La ~10km distanță

2.541 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

11.431 €
53.92 € / mp

Vand teren

Călinești

La ~10km distanță

212 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

160.000 €
0.80 € / mp

20 Ha Padure stejar la 10 km de Pitesti

Oarja

La ~15km distanță

200.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 160,000 € și 165.000 €
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

409.550 €
5 € / mp

teren vanzare

Oarja

La ~15km distanță

81.910 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

36.360 €
10 € / mp

Teren 3636mp OARJA

Oarja

La ~15km distanță

3.636 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

24.600 €

Teren de Vanzare

Oarja

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi

23.000 €
5.96 € / mp

De vanzare

Țuțulești

La ~15km distanță

3.860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

44.000 €
10 € / mp

teren vanzare

Ceaușești

La ~15km distanță

4.400 mp teren