Podu Broșteni
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă
1

99.000 €
11.73 € / mp

De vanzare teren situat in Podu Bro?teni

Podu Broșteni

8.443 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

52.470 €
45 € / mp

Teren parcelat in doua loturi

Cerbu

La ~5km distanță

1.166 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

19.500 €
13 € / mp

Teren de vanzare

Broșteni (Costești)

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

6.000 €
10.91 € / mp

Teren intravilan loturi Parvu Rosu 500 mp - apr ...

Pârvu Roșu

La ~5km distanță

550 mp teren
f.s. 22 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

10.000 €
3.75 € / mp

Vand teren extravilan in com. Suseni( la 15 km ...

Pârvu Roșu

La ~5km distanță

2.666 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

4.900 €

Teren intravilan Parvu Rosu 990 mp

Pârvu Roșu

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Agenție

8 luni în urmă
11

29.900 €
59.80 € / mp

Proprietar - Teren de Casa cu Proiect Autorizat

Albota

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

79.920 €
45 € / mp

Teren Albota, Morlovani

Albota

La ~5km distanță

1.776 mp
1.776 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

38.000 €
8.91 € / mp

Teren de Vanzare Albota – Teren cu Potențial!

Albota

La ~5km distanță

4.266 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
6

175.000 €
35 € / mp

Teren cu lac privat de vanzare in Albota, jude? ...

Albota

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

98.968 €
89 € / mp

(313) Parcele teren in zona industriala Albota

Albota

La ~5km distanță

1.112 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

15.000 €
37.78 € / mp

Teren intravilan Albota 397 mp, deschidere 14 m ...

Albota

La ~5km distanță

397 mp
397 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

47.369 €
7 € / mp

Proprietar, teren constructii + agricol, Albota ...

Albota

La ~5km distanță

6.767 mp
6.767 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

27.555 €
55 € / mp

Teren 500 mp Albota

Albota

La ~5km distanță

501 mp
501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

257.720 €
34 € / mp

Vand teren intravilan Albota, langa OMV/drumul ...

Albota

La ~5km distanță

7.580 mp
7.580 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

15.000 €
37.78 € / mp

Teren intravilan Albota 397 mp, deschidere 14 m ...

Albota

La ~5km distanță

397 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

0 €

Teren Intravilan Albota Arges

Albota

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
1

0 €

Teren Intravilan Albota Arges

Albota

La ~5km distanță

Agenție

5 luni în urmă
7

0 €

Teren de 533 mp - 10 min de Pitesti-Albota Arge ...

Albota

La ~5km distanță

533 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

21.330 €
5 € / mp

Teren extravilan, Albota, Sup=4.266 mp

Albota

La ~5km distanță

4.266 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

79.920 €
45 € / mp

Teren intravilan S= 1776 mp, Albota, Argeș ...

Albota

La ~5km distanță

1.776 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

73.080 €
12 € / mp

Comision 0% - Teren industrial Albota zona Gior ...

Albota

La ~5km distanță

6.090 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

28.350 €
56.70 € / mp

Teren Albota - intravilan, sup = 630 mp

Albota

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

17.974 €
38 € / mp

(302) Teren pentru dezvoltatori case Albota, la ...

Albota

La ~5km distanță

473 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

84.140 €
7 € / mp

(305) Teren pentru afaceri Albota, Arges

Albota

La ~5km distanță

12.020 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.382.667 €
47.19 € / mp

Albota, jud. Arges vand teren 29.300 mp 150 ml

Albota

La ~5km distanță

29.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
6

24.990 €
46.89 € / mp

Teren de 533 mp - 10 min de Pitesti-Albota Arge ...

Albota

La ~5km distanță

533 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

1.122 €
0.38 € / mp

Teren extravilan Albota cota parte 3/8 . ID: R2 ...

Albota

La ~5km distanță

2.950 mp
2.950 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,122 € și 1.124 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

25 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare

Albota

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

13.500 €
18.75 € / mp

Vanzare teren Albota

Albota

La ~5km distanță

720 mp
720 mp teren