Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
10

2.135.000 €
70 € / mp

Vand 30500mp teren intravila DN65 B langa Royal ...

Exterior Est, Pitești

30.500 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
4

130.000 €
130 € / mp

🌿 Teren de vânzare – Ză ...

Exterior Est, Pitești

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

3.333 €
1.28 € / mp

Pitesti la 30 km

Exterior Est, Pitești

2.600 mp
216 mp teren
f.s. 62 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
1

50.000 €
114.94 € / mp

Teren 435 mp, zona Geamana (fostul sediu Fan co ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

435 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

45.000 €
6.75 € / mp

Teren 6667 Pitesti, zona Sticlelor( Baraj Prund ...

Periferie, Pitești

La ~5km distanță

6.667 mp teren
f.s. 43 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

11.000 €

Terenuri Stalpeni, sat Pitigaia , pretabile cas ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
3

80.000 €
14.81 € / mp

Teren 5400 mp , Stalpeni , sat Radesti

Central, Pitești

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

690.000 €
13.02 € / mp

Teren de vanzre in Pitesti 53.000 mp + Conac Bo ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

53.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
9

80.000 €
266.67 € / mp

Ocazie! Teren Intravilan Nord-Gavana III – Lini ...

Nord, Pitești

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

130.000 €
30.95 € / mp

Teren 4200 mp, Sticlelor(Stefanesti), extravila ...

Periferie, Pitești

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

115.800 €
129.900 €
1,258.70 € / mp

Teren 772 mp G. Cosbuc, langa Complex John

Nord, Pitești

La ~5km distanță

772 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 115,800 € și 135.900 €
Agenție

9 luni în urmă
3

125.000 €
125 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1000 mp in sat Geam ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

80.000 €

Teren 800 mp intravilan str. Olteni, Mosoaia, A ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

f.s. 28 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

556.000 €
619.84 € / mp

TEREN CU CONSTRUCȚIE DEMOLABILĂ-PITEȘTI-OPORTUN ...

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

897 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

300.000 €
120 € / mp

Teren Pitesti-str Depozitelor 2500 mp

Central, Pitești

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

120.000 €
200 € / mp

Teren de vanzare 600 m

Central, Pitești

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

320.000 €
281.44 € / mp

Teren Pitesti semicentral strada Dumbravei

Central, Pitești

La ~5km distanță

1.137 mp
1.137 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

45.000 €
12.50 € / mp

3600mp Teren Albota, zona industriala

Central, Pitești

La ~5km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

532.000 €

Teren intravilan ?i extravilan, suprafata de 1, ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

f.s. 11 m
Agenție

2 luni în urmă
1

137.000 €
7.03 € / mp

Teren 19.500 mp | Zona industriala Metro | Acce ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

19.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

780.000 €
12 € / mp

Vand teren curti-constructii, Cateasca, la drum ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

65.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

42.000 €
105 € / mp

Parcele de 400 mp intravilan str. Olteni, Mosoa ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

240.000 €
120 € / mp

Vand teren Platou Targ- Valea Geamana, intravil ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

63.525 €
75 € / mp

Nou Pe Pia?a TEREN Hin?e?ti Tipografie 847 Mp. ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

847 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

5.300.000 €
151.43 € / mp

TEREN 35000 MP COMERCIAL ZONA METRO

Exterior Sud, Pitești

La ~5km distanță

35.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

499.000 €
277.22 € / mp

Teren 1800 mp, intravilan - ultracentral,

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

45.000 €
19.95 € / mp

Teren extravilan 2200 mp - Budeasa Mica, Arges

Central, Pitești

La ~5km distanță

2.256 mp
2.256 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

540.000 €
45 € / mp

Vand teren intravilan, curti-constructii, drumu ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

1.320.000 €
1.597.200 €
110 € / mp

Teren in zona comerciala | Vama Pitesti | S: 12 ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

12.000 mp
12.000 mp teren
Dezvoltator

Mai mult de un an
7

1.320.000 €
110 € / mp

Teren in zona comerciala | Vama Pitesti | S: 1 ...

Est, Pitești

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Construcții