Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

4.900 €

Teren intravilan Parvu Rosu 990 mp

Pârvu Roșu

f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

10.000 €
3.75 € / mp

Vand teren extravilan in com. Suseni( la 15 km ...

Pârvu Roșu

2.666 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

6.000 €
10.91 € / mp

Teren intravilan loturi Parvu Rosu 500 mp - apr ...

Pârvu Roșu

550 mp teren
f.s. 22 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
1

99.000 €
11.73 € / mp

De vanzare teren situat in Podu Bro?teni

Podu Broșteni

La ~5km distanță

8.443 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

30.000 €
60 € / mp

Terenuri Bradu, diverse suprafete

Bradu

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

45.334 €
38 € / mp

Teren Bradu / Pasarela , Intravilan / Arabil !

Bradu

La ~5km distanță

1.193 mp teren
f.s. 16.700000762939 m
Intravilan
Agricol

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

67.000 €
29.02 € / mp

Vând teren comuna Bradu

Bradu

La ~5km distanță

2.309 mp teren
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
5

0 €

Vnd Teren Intravilan 5200 m pret 50 e Bradu str ...

Bradu

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
8

1.260.000 €
60 € / mp

Vand 21000 mp teren int. cc, Pitesti, vis a vis ...

Bradu

La ~5km distanță

21.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

30.000 €
7.50 € / mp

Suseni - Teren intravilan rezidential, suprafat ...

Bradu

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

79.902 €
23 € / mp

Teren intravilan 3474 mp Bradu-Auchan

Bradu

La ~5km distanță

3.474 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

7 luni în urmă
1

61.340 €
20 € / mp

0% COMISION !!! TEREN INTRAVILAN - BRADU

Bradu

La ~5km distanță

3.067 mp teren
f.s. 8 m
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

32.900 €
16.45 € / mp

AZURA Imobiliare - Oportunitate rară de investi ...

Bradu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

79.902 €
23 € / mp

Teren intravilan 3474 mp Bradu-Auchan

Bradu

La ~5km distanță

3.474 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

39.000 €
8.91 € / mp

Teren de vanzare in comuna Bradule?, sat Bradul ...

Bradu

La ~5km distanță

4.377 mp
4.377 mp teren
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
8

195.480 €
5.84 € / mp

Teren intravilan 33.496 mp, Com. Bradu (fosta C ...

Bradu

La ~5km distanță

33.496 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

0 €

Teren intravilan Autostrada Drum 23 Bradu Pites ...

Bradu

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
1

16.965 €
39 € / mp

Teren intravilan 435 mp in Bradu

Bradu

La ~5km distanță

435 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

27.000 €
8.97 € / mp

Teren de vanzare in comuna Bradule?, jude? Arge ...

Bradu

La ~5km distanță

3.011 mp
3.011 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

75.000 €
75 € / mp

Teren intravilan Geamana - Aerodrom, 1000 mp, t ...

Bradu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

75.000 €
14.66 € / mp

Teren de poveste - 5.115mp Sat Galesu Jud. Arge ...

Bradu

La ~5km distanță

5.115 mp
5.115 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50 €
0.04 € / mp

Loturi de teren vanzare Bradu str Cornului

Bradu

La ~5km distanță

1.334 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

2.135.000 €
70 € / mp

Vand 30500 mp teren intravilan, DN65 B langa Ro ...

Bradu

La ~5km distanță

30.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

68.200 €
62 € / mp

Proprietar, vand teren intravilan Bradu, aleea ...

Bradu

La ~5km distanță

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
11

55.000 €
32.56 € / mp

Teren intravilan Bradu, 1700 mp, toate utilitat ...

Bradu

La ~5km distanță

1.689 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

61.340 €
20 € / mp

0% COMISION !!! TEREN INTRAVILAN - BRADU

Bradu

La ~5km distanță

3.067 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

0 €

Teren intravilan Bradu Arges

Bradu

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
1

450.000 €
154.48 € / mp

Teren intravilan de vanzare Geamana - 2913 mp.

Bradu

La ~5km distanță

2.913 mp
2.913 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

18.270 €
42 € / mp

Teren intravilan Bradu

Bradu

La ~5km distanță

435 mp
435 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

43 €
0.11 € / mp

Teren Bradu - loturi pentru case 400 500 mp, u ...

Bradu

La ~5km distanță

400 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan