Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

60.000 €
12 € / mp

Vand teren

Lăceni

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

19.500 €
13 € / mp

Teren de vanzare

Broșteni (Costești)

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

6.000 €
10.91 € / mp

Teren intravilan loturi Parvu Rosu 500 mp - apr ...

Pârvu Roșu

La ~5km distanță

550 mp teren
f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

10.000 €
3.75 € / mp

Vand teren extravilan in com. Suseni( la 15 km ...

Pârvu Roșu

La ~5km distanță

2.666 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

4.900 €

Teren intravilan Parvu Rosu 990 mp

Pârvu Roșu

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

12.000 €
2.67 € / mp

Vand teren intravilan 4500mp Suseni sat Cer?ani

Cerșani

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

99.000 €
11.73 € / mp

De vanzare teren situat in Podu Bro?teni

Podu Broșteni

La ~5km distanță

8.443 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

52.470 €
45 € / mp

Teren parcelat in doua loturi

Cerbu

La ~5km distanță

1.166 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

24.000 €
11.49 € / mp

Vand teren Oarja

Ceaușești

La ~5km distanță

2.088 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

44.000 €
10 € / mp

teren vanzare

Ceaușești

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

23.000 €
5.96 € / mp

De vanzare

Țuțulești

La ~5km distanță

3.860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

61.560 €
38 € / mp

VAND teren 1620MP, in com.Bradu, parcelat in 2 ...

Bradu

La ~10km distanță

1.620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

7.575 €
25 € / mp

Vand parcela teren 303mp, Strada Moroce?ti, com ...

Bradu

La ~10km distanță

303 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

100.000 €
20 € / mp

Vand teren intravilan

Bradu

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

23.840 €
59.60 € / mp

teren de vanzare

Bradu

La ~10km distanță

400 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

222.005 €
35 € / mp

Vand teren intravilan

Bradu

La ~10km distanță

6.343 mp
6.343 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

82.000 €
82 € / mp

Teren intravilan Geamana - Aerodrom, 1000 mp, t ...

Bradu

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

61.340 €
20 € / mp

0% COMISION !!! TEREN INTRAVILAN - BRADU

Bradu

La ~10km distanță

3.067 mp
3.067 mp teren
f.s. 8 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

196.174 €
37 € / mp

Teren intravilan Bradu Arges

Bradu

La ~10km distanță

5.302 mp
5.302 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

18.000 €
45 € / mp

vanzare loturi teren 400 ...500 mp mp intravil ...

Bradu

La ~10km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
4

37.500 €
75 € / mp

Teren de vânzare în Comuna Bradu -central– Stra ...

Bradu

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

52 €
29.848 €
0.09 € / mp

Se vinde si in RATE fixe !Teren Bradu 574 mp in ...

Bradu

La ~10km distanță

574 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

30.500 €
60.40 € / mp

Vanzare Teren in Zona Bradu

Bradu

La ~10km distanță

505 mp
505 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

150.000 €
15 € / mp

Teren intravilan de vanzare Bradu

Bradu

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

700 €

Inchiriem 1000 mp teren pentru parc auto , la D ...

Bradu

La ~10km distanță

f.s. 10 m
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

105.000 €
84.27 € / mp

Teren intravilan 1246 mp Prundu Platou -Fragilo ...

Bradu

La ~10km distanță

1.246 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

175.000 €
50 € / mp

Vand sau inchiriez teren Bradu

Bradu

La ~10km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă

82.000 €
82 € / mp

Teren intravilan Geamana - Aerodrom, 1000 mp, t ...

Bradu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

25.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare in Bradu

Bradu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

196.500 €
37.06 € / mp

Teren intravilan, Sup=5302 mp, Bradu

Bradu

La ~10km distanță

5.302 mp
5.302 mp teren