Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
4

42.500 €
32.69 € / mp

Vand teren Albota 1300MP

Gura Văii

1.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

13.500 €

Vanzare teren Albota

Albota

La ~5km distanță

f.s. 32 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

25 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare

Albota

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

0 €

De vanzare teren la super pret in Albota, Cerbu ...

Albota

La ~5km distanță

f.s. 22 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
3

20.520 €
18 € / mp

De vanzare teren la super pret in Albota, Cerbu ...

Albota

La ~5km distanță

1.140 mp
1.140 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

25.000 €
50 € / mp

Teren intravilan situat in Albota, Arge?

Albota

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

33.000 €
44.30 € / mp

Teren intravilan S = 745 mp, Albota

Albota

La ~5km distanță

745 mp
745 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

79.950 €
45.02 € / mp

Teren intravilan situat in Albota

Albota

La ~5km distanță

1.776 mp
1.776 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

88.800 €
50 € / mp

Teren 1776mp in apropiere de padure

Albota

La ~5km distanță

1.776 mp
1.776 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

38.000 €

Teren de Vanzare Albota Teren cu Poten?ial!

Albota

La ~5km distanță

f.s. 21 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

1.719.520 €
80 € / mp

ALBOTA | Teren intravilan 21.494 mp | Deschider ...

Albota

La ~5km distanță

21.494 mp
21.494 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

68.000 €
14.78 € / mp

Teren de vanzare Albota, Arges 4.600 mp | Intra ...

Albota

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

58.000 €
49.36 € / mp

Teren intravilan, Suprafata 1.175 mp, 2 frontur ...

Albota

La ~5km distanță

1.175 mp
1.175 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €
62.07 € / mp

Casa cu teren de 725 mp spatiu generos, deschid ...

Albota

La ~5km distanță

725 mp
725 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

45.000 €

???? Casa cu teren de 725 mp spa?iu generos, de ...

Albota

La ~5km distanță

f.s. 45 m
Agenție

1 lună în urmă
2

13.500 €
18.75 € / mp

Vanzare teren Albota

Albota

La ~5km distanță

720 mp
720 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

100.000 €
10 € / mp

Teren 10.000 mp zona industriala Albota 10 euro ...

Albota

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 100,000 € și 120.000 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.382.667 €
47.19 € / mp

Albota, jud. Arges vand teren 29.300 mp 150 ml

Albota

La ~5km distanță

29.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

79.920 €
45 € / mp

Teren Intravilan Albota Arges

Albota

La ~5km distanță

1.776 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

21.330 €
5 € / mp

Teren extravilan, Albota, Sup=4.266 mp

Albota

La ~5km distanță

4.266 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

10.000 €
4 € / mp

(306) Teren cu padure Albota, langa Pitesti / D ...

Albota

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

209.000 €
22 € / mp

(305) Teren in zona industriala Albota, langa P ...

Albota

La ~5km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

156.365 €
55 € / mp

(308) Teren in zona industriala Albota, langa P ...

Albota

La ~5km distanță

2.843 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

73.080 €
12 € / mp

Comision 0% - Teren industrial Albota zona Gior ...

Albota

La ~5km distanță

6.090 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

79.920 €
45 € / mp

Teren intravilan S= 1776 mp, Albota, Argeș ...

Albota

La ~5km distanță

1.776 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

1.122 €
0.38 € / mp

Teren extravilan Albota cota parte 3/8 . ID: R2 ...

Albota

La ~5km distanță

2.950 mp
2.950 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

98.000 €
41.04 € / mp

Teren extravilan 2388 mp - Albota, Arges - Acce ...

Albota

La ~5km distanță

2.388 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

84.140 €
7 € / mp

(305) Teren pentru afaceri Albota, Arges

Albota

La ~5km distanță

12.020 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
1

28.350 €
56.70 € / mp

Teren Albota - intravilan, sup = 630 mp

Albota

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

0 €

Teren de 533 mp - 10 min de Pitesti-Albota Arge ...

Albota

La ~5km distanță

533 mp teren