Cuca
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

10.592 €
2 € / mp

Vînd teren in Cuca Arges Loc Bălțata

Cuca

5.296 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

33.500 €
47.86 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Costești

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

19.500 €
13 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Costești

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

69.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 4600 mp parcelabil, deschidere ...

Central, Bălcești

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

9 €
0 € / mp

Teren intravilan 4500 mp in Milcoiu - 15 km de ...

Milcoiu

La ~10km distanță

4.430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

19.632 €
6.08 € / mp

Vand teren intravilan Valcea

Milcoiu

La ~10km distanță

3.231 mp
3.231 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

24.000 €
3 € / mp

Teren vanzare, 8000 m2, Danicei, Cuca, Arges

Dănicei

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50.000 €
64.94 € / mp

teren intravilan in Cazanesti punctul Tudose 77 ...

Căzănești (Milcoiu)

La ~10km distanță

770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

7.000 €
0.88 € / mp

Vand 8000 mp teren extravilan Draganu-Prislopu ...

Drăganu

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

34.900 €
44.900 €

Teren intravilan 3052 mp | Bace?ti, Draganu | a ...

Drăganu

La ~15km distanță

f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

57.520 €
40 € / mp

De vanzare teren intravilan

Budești

La ~15km distanță

1.438 mp
1.438 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

40.000 €
17.01 € / mp

Teren intravilan 2351 mp, 2 intrari, DJ 678 + A ...

Budești

La ~15km distanță

2.351 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

14.500 €
23.02 € / mp

Teren Com. Budesti, Valcea

Budești

La ~15km distanță

630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

61.880 €
40 € / mp

OCAZIE! Teren intravilan la 5km de Ramnicul Va ...

Budești

La ~15km distanță

1.547 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

3 €
0 € / mp

Vand teren sat Grosi Babana

Băbana

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20 €
0.02 € / mp

Teren intravilan

Băbana

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

13.500 €
13.50 € / mp

Teren 1000mp+Rulota Comuna Babana

Băbana

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

28.800 €
12 € / mp

2400mp, strategic, 80m lungime plaja, direct la ...

Merișani

La ~15km distanță

2.400 mp
2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

23.900 €
10.13 € / mp

Teren intravilan 2.359 mp Valea lui Enache, Bai ...

Valea lui Enache

La ~15km distanță

2.359 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
13.89 € / mp

Teren de vanzare Valea lui Enache la 10 minute ...

Valea lui Enache

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

30.000 €
11.65 € / mp

Teren de vanzare.

Golești

La ~20km distanță

2.576 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

115.000 €
14.75 € / mp

Teren de vis la munte 7.795 mp construibil para ...

Golești

La ~20km distanță

7.795 mp
7.795 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

115.000 €
16,428.57 € / mp

Teren de vis la munte – 7.795 mp – construibil ...

Golești

La ~20km distanță

7,8 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

165 €
0.28 € / mp

Vand teren intravilan Troianu - Ramnicu Valcea ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~20km distanță

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

95 €
0.05 € / mp

Teren pe Calea lui Traian,Lenin Sud ,intravilan ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~20km distanță

1.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

101.500 €
175 € / mp

Vand teren intravilan Troianu - Ramnicu Valcea ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~20km distanță

580 mp
580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

55.000 €
110 € / mp

Ocazie unica-Teren urban la super pret

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

400.000 €
191.02 € / mp

Strada Ostroveni, teren 2094m2 intravilan + con ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~20km distanță

2.094 mp
2.094 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

99.000 €
99.40 € / mp

Teren intravilan 996 mp Goranu, Ramnicu Valcea

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~20km distanță

996 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.314.000 €
500 € / mp

Teren de vânzare Shopping City Râmnicu Vâlcea 6 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~20km distanță

6.628 mp teren
Construcții