Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

10.592 €
2 € / mp

Vînd teren in Cuca Arges Loc Bălțata

Cuca

5.296 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

17.000 €
5.97 € / mp

Teren 2.847 mp in comuna Cuca, AG

Cuca

2.847 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

12.516 €
6 € / mp

Teren Intravilan Cuca Arges

Cuca

2.086 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
4

100.000 €
4.70 € / mp

Teren de vazare pt investitie, Sinesti, 4 eur ...

Sinești

La ~5km distanță

21.285 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

20.000 €
2.06 € / mp

Teren intravilan Cotmeana Arges

Spiridoni

La ~5km distanță

9.696 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

80.150 €
35 € / mp

Teren Podul Bro?teni

Central, Costești

La ~10km distanță

2.290 mp
2.290 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

33.500 €
47.86 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Costești

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

19.500 €
13 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Costești

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

23.500 €
10.48 € / mp

Teren Costesti 2242-Zona Politie

Central, Costești

La ~10km distanță

2.242 mp
2.242 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

75.513 €
1.01 € / mp

Teren Extravilan Costesti Arges

Costești

La ~10km distanță

75.000 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

8 luni în urmă
4

20.000 €
13.33 € / mp

Teren de vanzare

Central, Costești

La ~10km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

69.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 4600 mp parcelabil, deschidere ...

Central, Bălcești

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

20.000 €
2.91 € / mp

Teren intravilan Cotmeana Arges

Cotmeana

La ~10km distanță

6.865 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

55.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare pe DN7, 5500mp

Cotmeana

La ~10km distanță

5.500 mp
5.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

10.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 1.000 mp in Jud. Arges

Cotmeana

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

90.000 €
8.87 € / mp

Teren de vanzare in comuna Morare?ti, sat Dedul ...

Morărești

La ~10km distanță

10.141 mp
10.141 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

39.000 €
6 € / mp

Teren intravilan 6.500 m²–Deschidere 144 ml dru ...

Morărești

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

90.000 €
8.23 € / mp

Teren intravilan Com. Moraresti, Jud. Arges

Morărești

La ~10km distanță

10.934 mp
10.934 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

15.500 €
3.27 € / mp

Teren intravilan 4.734 mp – Front 50 m, utilită ...

Ciocești

La ~10km distanță

4.734 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

16.000 €
5 € / mp

Teren in suprafata de 3200 mp situat in comuna ...

Milcoiu

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

9 €
0 € / mp

Teren intravilan 4500 mp in Milcoiu - 15 km de ...

Milcoiu

La ~10km distanță

4.430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

19.632 €
6.08 € / mp

Vand teren intravilan Valcea

Milcoiu

La ~10km distanță

3.231 mp
3.231 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

24.000 €
3 € / mp

Teren vanzare, 8000 m2, Danicei, Cuca, Arges

Dănicei

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

10.500 €
2.20 € / mp

Teren de vânzare 4760Mp Stoilesti

Stoilești

La ~10km distanță

4.762 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50.000 €
64.94 € / mp

teren intravilan in Cazanesti punctul Tudose 77 ...

Căzănești (Milcoiu)

La ~10km distanță

770 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

17.500 €
1.31 € / mp

Vand parcele PADURE seculara stejar, N.Balcescu ...

Pleșoiu (Nicolae Bălcescu)

La ~15km distanță

13.350 mp teren
f.s. 38 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

7.000 €
0.88 € / mp

Vand 8000 mp teren extravilan Draganu-Prislopu ...

Drăganu

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
6

70.000 €
5 € / mp

Teren 1,4 hectare Draganu Arges

Drăganu

La ~15km distanță

14.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

36.990 €
21.04 € / mp

Teren 1758 mp DN7 - Prislopu Mare, Draganu!

Drăganu

La ~15km distanță

1.758 mp teren
f.s. 16 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

34.900 €
44.900 €
11.44 € / mp

Teren intravilan 3052 mp | Băcești, Drăganu | a ...

Drăganu

La ~15km distanță

3.052 mp teren
Construcții