Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

19.500 €
13 € / mp

Teren de vanzare

Broșteni (Costești)

1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Azi

60.000 €
12 € / mp

Vand teren

Lăceni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

10.000 €
3.75 € / mp

Vand teren extravilan in com. Suseni( la 15 km ...

Pârvu Roșu

La ~5km distanță

2.666 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

52.470 €
45 € / mp

Teren parcelat in doua loturi

Cerbu

La ~5km distanță

1.166 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
1

12.000 €
2.67 € / mp

Vand teren intravilan 4500mp Suseni sat Cer?ani

Cerșani

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

44.000 €
10 € / mp

teren vanzare

Ceaușești

La ~10km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

24.000 €
11.49 € / mp

Vand teren Oarja

Ceaușești

La ~10km distanță

2.088 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

50 €
0.04 € / mp

Loturi de teren vanzare Bradu str Cornului

Bradu

La ~10km distanță

1.334 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

52 €
29.848 €
0.09 € / mp

Se vinde si in RATE fixe !Teren Bradu 574 mp in ...

Bradu

La ~10km distanță

574 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

25.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare in Bradu

Bradu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

100.000 €
20 € / mp

Vand teren intravilan

Bradu

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

23.840 €
59.60 € / mp

teren de vanzare

Bradu

La ~10km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

67.000 €
29.02 € / mp

Vând teren comuna Bradu

Bradu

La ~10km distanță

2.309 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

34.710 €
13 € / mp

Teren intravilan

Bradu

La ~10km distanță

2.670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

25 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare

Albota

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

13.500 €

Vanzare teren Albota

Albota

La ~10km distanță

f.s. 32 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

257.720 €
34 € / mp

Vand teren intravilan Albota, langa OMV/drumul ...

Albota

La ~10km distanță

7.580 mp
7.580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

47.369 €
7 € / mp

Proprietar, teren constructii + agricol, Albota ...

Albota

La ~10km distanță

6.767 mp
6.767 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

68.000 €
14.78 € / mp

Teren de vanzare Albota, Arges 4.600 mp | Intra ...

Albota

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

45.000 €

???? Casa cu teren de 725 mp spa?iu generos, de ...

Albota

La ~10km distanță

f.s. 45 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

38.000 €

Teren de Vanzare Albota Teren cu Poten?ial!

Albota

La ~10km distanță

f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

23.500 €

Vanzare teren Albota perfect plan

Albota

La ~10km distanță

f.s. 23 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

0 €

De vanzare teren la super pret in Albota, Cerbu ...

Albota

La ~10km distanță

f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

55.020 €
15 € / mp

Teren Albota (Morlovani)

Albota

La ~10km distanță

3.668 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

0 €

Teren 25 m deschidere

Albota

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi

0 €

Teren intravilan 43,8 m deschidere

Albota

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi

45.000 €
30 € / mp

Padure 5000 mp si teren de casa deschidere 14 m

Albota

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

36.500 €
18.34 € / mp

teren intravilan 1990mp

Albota

La ~10km distanță

1.990 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

23.000 €
5.96 € / mp

De vanzare

Țuțulești

La ~10km distanță

3.860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

42.500 €
32.69 € / mp

Vand teren Albota 1300MP

Gura Văii

La ~10km distanță

1.300 mp teren