Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

19.500 €
13 € / mp

Teren de vanzare

Broșteni (Costești)

1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Azi

60.000 €
12 € / mp

Vand teren

Lăceni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

4.900 €

Teren intravilan Parvu Rosu 990 mp

Pârvu Roșu

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

10.000 €
3.75 € / mp

Vand teren extravilan in com. Suseni( la 15 km ...

Pârvu Roșu

La ~5km distanță

2.666 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
5

6.000 €
10.91 € / mp

Teren intravilan loturi Parvu Rosu 500 mp - apr ...

Pârvu Roșu

La ~5km distanță

550 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

6 luni în urmă
1

99.000 €
11.73 € / mp

De vanzare teren situat in Podu Bro?teni

Podu Broșteni

La ~5km distanță

8.443 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

52.470 €
45 € / mp

Teren parcelat in doua loturi

Cerbu

La ~5km distanță

1.166 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

12.000 €
2.67 € / mp

Vand teren intravilan 4500mp Suseni sat Cer?ani

Cerșani

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

44.000 €
10 € / mp

teren vanzare

Ceaușești

La ~10km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

24.000 €
11.49 € / mp

Vand teren Oarja

Ceaușești

La ~10km distanță

2.088 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

105.000 €
84.27 € / mp

Teren intravilan 1246 mp Prundu Platou -Fragilo ...

Bradu

La ~10km distanță

1.246 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

53.500 €
93.04 € / mp

0% Comision-Teren intravilan 575 mp Valea Geama ...

Bradu

La ~10km distanță

575 mp
575 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

2.100.000 €
35 € / mp

Vand 60 000 mp teren c-c, intravilan, langa Met ...

Bradu

La ~10km distanță

60.000 mp
60.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

6.000.000 €
148.43 € / mp

Pitesti - Prundu - Brico Depot - teren 4 HA

Bradu

La ~10km distanță

40.422 mp
40.422 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

700 €

Inchiriem 1000 mp teren pentru parc auto , la D ...

Bradu

La ~10km distanță

f.s. 10 m
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

61.340 €
20 € / mp

0% COMISION !!! TEREN INTRAVILAN - BRADU

Bradu

La ~10km distanță

3.067 mp
3.067 mp teren
f.s. 8 m
Agenție

1 săptămână în urmă
5

175.000 €
50 € / mp

Vand sau inchiriez teren Bradu

Bradu

La ~10km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

18.000 €
45 € / mp

vanzare loturi teren 400 ...500 mp mp intravil ...

Bradu

La ~10km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă

82.000 €
82 € / mp

Teren intravilan Geamana - Aerodrom, 1000 mp, t ...

Bradu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

23.840 €
59.60 € / mp

teren de vanzare

Bradu

La ~10km distanță

400 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
4

37.500 €
75 € / mp

Teren de vânzare în Comuna Bradu -central– Stra ...

Bradu

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

196.174 €
37 € / mp

Teren intravilan Bradu Arges

Bradu

La ~10km distanță

5.302 mp
5.302 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

30.500 €
60.40 € / mp

Vanzare Teren in Zona Bradu

Bradu

La ~10km distanță

505 mp
505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

100.000 €
20 € / mp

Vand teren intravilan

Bradu

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

82.000 €
82 € / mp

Teren intravilan Geamana - Aerodrom, 1000 mp, t ...

Bradu

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

222.005 €
35 € / mp

Vand teren intravilan

Bradu

La ~10km distanță

6.343 mp
6.343 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

196.500 €
37.06 € / mp

Teren intravilan, Sup=5302 mp, Bradu

Bradu

La ~10km distanță

5.302 mp
5.302 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

140.000 €
20 € / mp

Oferta! pretabil investitie! Teren 7000 mp. Bra ...

Bradu

La ~10km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

37.816 €
29 € / mp

Teren intravilan 1 304 mp - Calinesti- Gorganu- ...

Bradu

La ~10km distanță

1.304 mp
1.304 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

31.745 €
35 € / mp

Teren Bradu 907 mp

Bradu

La ~10km distanță

907 mp
907 mp teren

Terenuri de vânzare în Broșteni-Costești, Județul Argeș

Broșteni-Costești, situat în Județul Argeș, oferă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Această zonă este cunoscută pentru peisajele sale naturale și accesibilitatea la facilități locale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această regiune, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 22.000 euro, cu oferte ce încep de la 22.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă, comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 14 euro, cu valori variind între 8 și 15 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 50% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 131 de zile, indicând o piață activă.

Broșteni-Costești reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile!