Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

52.000 €
3.56 € / mp

Panoramă superbă - 14.613 mp lângă A1 Tigveni - ...

Bârseștii de Sus

14.613 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

52.000 €

Panorama superba - 14.613 mp langa A1 Tigveni - ...

Bârseștii de Sus

f.s. 60 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

11.000 €
1.83 € / mp

Teren de vanzare, peisaj superb, aproape de aut ...

Urluiești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

36.500 €
14.41 € / mp

Teren de vanzare in comuna Tigveni, sat Balteni ...

Tigveni

La ~5km distanță

2.533 mp
2.533 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

18.000 €
10.70 € / mp

Teren de vanzare intravilan-extravilan comuna T ...

Tigveni

La ~5km distanță

1.683 mp
1.683 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
9

52.000 €
3.56 € / mp

Panorama superba - 14.613 mp langa A1 Tigveni - ...

Tigveni

La ~5km distanță

14.613 mp
14.613 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

17.500 €
10.40 € / mp

Teren de vânzare intravilan-extravilan comuna ...

Tigveni

La ~5km distanță

1.683 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

350.000 €
1.40 € / mp

Arges - Teren 25 ha cu Izvor Sulfuros in Balile ...

Bălilești

La ~5km distanță

250.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
2

10.500 €
21 € / mp

Teren de vanzare, 500 mp,

Bălilești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

41.000 €
7.02 € / mp

Teren 5844 mp Valea Danului Curtea de Arges int ...

Valea Danului

La ~5km distanță

5.844 mp
5.844 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

6.000 €
2.05 € / mp

Teren de poveste 2920 mp in Suici, Arges.

Șuici

La ~10km distanță

2.920 mp
2.920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Șuici

La ~10km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

25.000 €
22.73 € / mp

Teren aflat in zona cu un potențial turist ...

Albeștii Ungureni

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

62.160 €
40 € / mp

Vand teren intravilan in Comuna ALBESTII de ARG ...

Albeștii de Argeș

La ~10km distanță

1.554 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

51.000 €
19.76 € / mp

vânzare – 2.581 mp, zonă liniștită, aproape de ...

Albeștii de Argeș

La ~10km distanță

2.581 mp teren
f.s. 21 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

18.500 €
12.00 € / mp

Teren Cicanesti Arges, la 10 KM de Transfagaras ...

Cicănești

La ~10km distanță

1.542 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
16

36.000 €
5.81 € / mp

Teren de vanzare in comuna Cicane?ti, sat Bara? ...

Cicănești

La ~10km distanță

6.200 mp
6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Ianculești

La ~10km distanță

4.400 mp teren
f.s. 50 m
Livadă
Extravilan
Agenție

11 luni în urmă
5

20.672 €
32 € / mp

Teren intravilan Vranesti , Calinesti Arges

Văleni

La ~10km distanță

646 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

30.000 €
11.65 € / mp

Teren de vanzare.

Golești

La ~10km distanță

2.576 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

22.500 €
7.03 € / mp

Teren intravilan 3200 mp Golesti - Giurgiuveni, ...

Golești

La ~10km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

13.700 €
5.17 € / mp

Teren intravilan 2652 mp Golesti Vatasesti, Val ...

Golești

La ~10km distanță

2.652 mp
2.652 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

115.000 €
14.75 € / mp

Teren de vis la munte 7.795 mp construibil para ...

Golești

La ~10km distanță

7.795 mp
7.795 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

115.000 €
16,428.57 € / mp

Teren de vis la munte – 7.795 mp – construibil ...

Golești

La ~10km distanță

7,8 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10.000 €
10 € / mp

teren extravilan de vanzare in Sirnea, ,, Valea ...

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.000 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

3 luni în urmă
9

100.000 €
19.06 € / mp

Teren de vanzare in Curtea de Arge?, str Ghioce ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

5.247 mp
5.247 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

367.310 €
74.16 € / mp

Teren de vanzare in Curtea de Arge?, strada Val ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

4.953 mp
4.953 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

115.000 €
64.83 € / mp

Teren de vanzare in Curtea de Arge?, cartier Ma ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.774 mp
1.774 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

78.000 €
27.27 € / mp

Oferta Teren intravilan

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

2.860 mp
2.860 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

120.000 €
24 € / mp

Vand 5000 mp teren intravilan, Curtea de Arges, ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

5.000 mp teren