Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

5 luni în urmă
8

5.248 €
0.78 € / mp

Teren extravilan Barlogu; ID: R2825534

Bârlogu

6.700 mp
6.700 mp teren
f.s. 7 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

1.080.000 €
90,000.00 € / mp

Teren logistica jud Arges, Teiu, suprafata 12 ...

Teiu

La ~5km distanță

12 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

762.136 €
8 € / mp

ARGES, TEIU, DRUMUL JUDETEAN 508, ST 95.267 MP

Teiu

La ~5km distanță

95.267 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.000 €
6,000.00 € / mp

Teren de vanzare

Teiu

La ~5km distanță

4,18 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
3

840.000 €
7 € / mp

Teren Industrial 12 hectare Teiu Arges

Teiu

La ~5km distanță

120.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

26.499 €
4.08 € / mp

Teren intravilan com. Rociu sat Gliganu de Sus

Rociu

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

0 €

0% Comision Teren intravilan de 5830 mp - Com. ...

Rociu

La ~5km distanță

5.830 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
1

19.000 €
3.26 € / mp

0% Comision Teren intravilan de 5830 mp - Com. ...

Rociu

La ~5km distanță

5.830 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

19.000 €
3.26 € / mp

0% Comision Teren intravilan de 5830 mp - Com. ...

Rociu

La ~5km distanță

5.830 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

1 lună în urmă
2

26.000 €
4 € / mp

Teren intravilan 6500 euro - Gliganu de Sus - R ...

Rociu

La ~5km distanță

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

19.000 €
3.26 € / mp

0% Comision Teren intravilan de 5830 mp - Com. ...

Rociu

La ~5km distanță

5.830 mp
5.830 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

5 luni în urmă
5

14.900 €
3.96 € / mp

Casa demolabila si teren 3758mp intravilan Roci ...

Gliganu de Sus

La ~5km distanță

3.758 mp teren
f.s. 100 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

26.499 €
4.08 € / mp

Teren intravilan 6500 mp- Gliganu de Sus - Roci ...

Gliganu de Sus

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

13.500 €
3.65 € / mp

Teren Intravilan com. Ratesti

Nejlovelu

La ~10km distanță

3.700 mp teren
f.s. 53 m
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

22.000 €
4.22 € / mp

Teren 5216 mp la drum principal com. Ratesti

Ciupa-Mănciulescu

La ~10km distanță

5.216 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

20.000 €

Teren de vanzare Furduiesti Arges (intravilan+e ...

Furduești

La ~10km distanță

Agenție

1 lună în urmă
3

158.000 €
25.07 € / mp

VANZARE TEREN EXCPETIONAL | AUTOSTRADA A1 | BU ...

Rătești

La ~10km distanță

6.302 mp teren
f.s. 43 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

13.500 €
3.65 € / mp

Teren Intravilan com. Ratesti

Rătești

La ~10km distanță

3.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

159.000 €
195.000 €
25.23 € / mp

VANZARE TEREN EXCPETIONAL | AUTOSTRADA A1 | BUC ...

Rătești

La ~10km distanță

6.302 mp
6.302 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

3.300 €
6 € / mp

Vand loturi teren curti-constructii, la Ratesti ...

Rătești

La ~10km distanță

550 mp
550 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

22.000 €
4.22 € / mp

Teren 5216 mp la 2 pasi de autostrada A1

Rătești

La ~10km distanță

5.216 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

19.000 €
6.03 € / mp

Teren Intravilan Com. Ratesti, Sat Furduiesti

Rătești

La ~10km distanță

3.153 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

23.000 €
5.96 € / mp

De vanzare

Țuțulești

La ~10km distanță

3.860 mp teren
Bancă
Comision 0%

7 luni în urmă
4

11.586 €
0.73 € / mp

Vanzare terenuri extravilane Morteni jud Dambov ...

Morteni

La ~10km distanță

15.977 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15.000 €
6.25 € / mp

Teren intravilan pentru constructie casa la tar ...

Răscăeți

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

7.500 €

Terenuri de vanzare

Pătroaia-Deal

La ~15km distanță

Agenție

4 luni în urmă
6

2.186 €
0.80 € / mp

Cota de 1/4 dinteren extravilan- com. Buzoesti, ...

Buzoești

La ~15km distanță

2.737 mp
2.737 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

25.000 €

Proprietar Vand teren intravilan

Buzoești

La ~15km distanță

Dezvoltator

Mai mult de un an
2

68.300 €
66.000 €
6.83 € / mp

OMV Petrom vinde teren pe Autostrada A1 km 98 d ...

Căteasca

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

600.000 €
12 € / mp

Oportunitate-Teren intravilan-5 ha-lângă Pitest ...

Căteasca

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Intravilan
Agricol