Zărand
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
5

7.500 €
227.27 € / mp

Teren agricol de vanzare in comuna Zarand, jude ...

Zărand

33,91 mp
33,91 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

12.500 €
8.45 € / mp

vand teren intravilan zarand

Zărand

1.480 mp
1.480 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

55.000 €

Vand hala 600 mp cu teren intravilan 9000 mp

Zărand

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
2

24.500 €
20.33 € / mp

Teren pentru constructie casa, strada asfaltata ...

Olari

La ~10km distanță

1.205 mp
1.205 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

113.000 €
1.49 € / mp

Teren extravilan, in Pancota, jud. Arad.

Pâncota

La ~10km distanță

75.600 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

113.000 €
1.49 € / mp

Teren extravilan, in Pancota, jud. Arad.

Exterior Vest, Pâncota

La ~10km distanță

75.600 mp teren
Extravilan
Agricol

Agenție

9 luni în urmă
4

57.900 €
21.44 € / mp

Teren in Pâncota

Central, Pâncota

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

217.000 €
35.24 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Pancota 3.175 mp ...

Central, Pâncota

La ~10km distanță

6.158 mp
6.158 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

99.000 €
9 € / mp

Vand teren vie Extravilan Maderat,jud.Arad

Central, Pâncota

La ~10km distanță

11.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

456.000 €
6 € / mp

Teren 76.000mp între Sântana și Caporal Alexa

Caporal Alexa

La ~10km distanță

76.000 mp teren
f.s. 560 m
Intravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 456,000 € și 494.000 €
Agenție

10 luni în urmă
4

140.000 €
20 € / mp

Teren construibil de investiții în Caporal Alex ...

Caporal Alexa

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

20.000 €
15.59 € / mp

Vand teren intravilan cu suprafata de 1.283 mp ...

Mâsca

La ~10km distanță

1.283 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

235.200 €
2.80 € / mp

Teren 84000 mp la 20 km de Arad, la DN79

Exterior Vest, Sântana

La ~15km distanță

84.000 mp teren
f.s. 400 m
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 235,200 € și 281.000 €
Agenție

1 lună în urmă
2

29.000 €
32.22 € / mp

Vand teren intravilan in suprafata de 900 mp Sa ...

Central, Sântana

La ~15km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

700.000 €
43.40 € / mp

Vand proiect fabrica de inbuteliere apa + teren ...

Vest, Sântana

La ~15km distanță

16.129 mp
16.129 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

215.000 €
36.90 € / mp

Teren intravilan 5.827 mp-Santana-zona industri ...

Central, Sântana

La ~15km distanță

5.827 mp
5.827 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

186.000 €
18.60 € / mp

Teren extravilan 10.000 mp PUZ in curs

Nord, Sântana

La ~15km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

55.000 €
1.10 € / mp

5 hectare teren agricol cu front la șosea, zona ...

Exterior Nord, Sântana

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
15

14.900 €
13.55 € / mp

Teren intravilan între Galșa și Mâsca

Galșa

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

21.900 €
15.21 € / mp

Teren intravilan, Galsa

Galșa

La ~15km distanță

1.440 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

37.800 €
13.13 € / mp

Teren intravilan in loc Galsa

Galșa

La ~15km distanță

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

93.000 €
9,300.00 € / mp

Vindem 10 Ha teren,fosta livadă de afine,S ...

Sintea Mare

La ~15km distanță

10 mp teren
f.s. 260 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

2.800.000 €
8,235.29 € / mp

Teren agricol de vanzare 340 Hectare in Arad

Sintea Mare

La ~15km distanță

340 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

250.000 €
2.50 € / mp

10 ha teren intravilan la sosea Nadab

Nădab

La ~15km distanță

100.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

5.500 €
5,500.00 € / mp

Terenuri agricole de vanzare in Arad Comuna Tau ...

Târnova

La ~15km distanță

1,18 mp
1,18 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

7.000 €
2,333.33 € / mp

Teren agricol de vanzare in Tarnova Arad 3,78 h ...

Târnova

La ~15km distanță

3,78 mp
3,78 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

28.000 €
10 € / mp

Teren intravilan în Șiria pe deal

Șiria

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

371.492 €
2 € / mp

Lot compact 18,57 HA , vita de vie nobila pe ro ...

Șiria

La ~15km distanță

185.746 mp
185.746 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

99.000 €
6.56 € / mp

1,5ha Teren intravilan Feredeu Arad

Șiria

La ~15km distanță

15.100 mp
15.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

30.000 €
23.08 € / mp

TEREN INTRAVILAN IN SIRIA-ARAD

Șiria

La ~15km distanță

1.300 mp teren
Construcții