Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
2

2.800.000 €
8,235.29 € / mp

Teren agricol de vanzare 340 Hectare in Arad

Sintea Mare

340 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

93.000 €
9,300.00 € / mp

Vindem 10 Ha teren,fosta livadă de afine,S ...

Sintea Mare

10 mp teren
f.s. 260 m
Intravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
25

1.268.096 €
64 € / mp

33 parcele intravilane 2 ha în Chișineu-Criș

Exterior Sud, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

19.814 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

4.500 €
0.90 € / mp

Teren arabil Chisineu-Cris

Central, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

28.600 €
64.41 € / mp

Teren de 444 mp la intrare în Chișineu Criș

Exterior Sud, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

444 mp teren
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
20

770.868 €
57 € / mp

Teren intravilan Premium în Chișineu Criș

Ultracentral, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

13.524 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

547.636 €
29 € / mp

Teren construibil, într-o poziție strategică

Central, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

18.884 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 547,636 € și 622.717 €
Agenție

4 zile în urmă
3

3.247 €
3.25 € / mp

Vand loc de casa

Central, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

243.945 €
27 € / mp

Teren pentru afacerea ta

Central, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

9.035 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
20

770.868 €
57 € / mp

Teren intravilan Premium in Chi?ineu Cri?

Ultracentral, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

13.524 mp
13.524 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

4.977.940 €
4.114.000 €
29.28 € / mp

OCAZIE!!! Teren industrial in Chisineu Cris, la ...

Nord, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

170.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

22 €
0.03 € / mp

vand parcele de teren

Exterior Vest, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
13

22.000.000 €
22 € / mp

Ferma Agricolă 1.350 Hectare – Grad de Comasare ...

Central, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

Agricol
Agenție

7 luni în urmă
8

115.762 €
120.762 €
826.87 € / mp

Teren 13.418 mp intravilan cu casă și 2 iazuri

Exterior Est, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

13.418 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

250.000 €
2.50 € / mp

10 ha teren intravilan la sosea Nadab

Nădab

La ~5km distanță

100.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

285.000 €
7.81 € / mp

PUT GEOTERMAL NATURAL PE UN TEREN DE 36.476 MP ...

Socodor

La ~15km distanță

36.476 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

89.000 €
29.67 € / mp

Oportunitate de investi?ie Teren intravilan Soc ...

Socodor

La ~15km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

11.700 €
8.20 € / mp

Teren de vanzare/ loc de casa in Zerind 1426 mp

Zerind

La ~15km distanță

1.426 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

55.000 €

Vand hala 600 mp cu teren intravilan 9000 mp

Zărand

La ~15km distanță

Agenție

2 luni în urmă
5

7.500 €
227.27 € / mp

Teren agricol de vanzare in comuna Zarand, jude ...

Zărand

La ~15km distanță

33,91 mp
33,91 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

12.500 €
8.45 € / mp

vand teren intravilan zarand

Zărand

La ~15km distanță

1.480 mp
1.480 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

45.000 €
1.03 € / mp

Teren arabil de 4,4Ha în Șimand

Șimand

La ~15km distanță

43.800 mp teren
f.s. 119 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
15

1.464.100 €
1.210.000 €
11.64 € / mp

Balastieră în județul Arad cu teren de 12.5 ha

Șimand

La ~15km distanță

125.800 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

106.500 €
8.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare 11.971 mp, Șimand, ...

Șimand

La ~15km distanță

11.971 mp teren
f.s. 245 m
Construcții
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
1

58.000 €
1.66 € / mp

Teren extravilan Simand, 3,5 ha

Șimand

La ~15km distanță

35.000 mp
35.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

24.500 €
20.33 € / mp

Teren pentru constructie casa, strada asfaltata ...

Olari

La ~15km distanță

1.205 mp
1.205 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

295.000 €
1.51 € / mp

19.5 HA teren intravilan de vanzare localitatea ...

Cermei

La ~20km distanță

195.968 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

24.320 €
0.80 € / mp

Teren agricol ideal pentru agricultura, Cermei, ...

Cermei

La ~20km distanță

30.400 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

24.320 €
0.80 € / mp

Teren agricol ideal pentru agricultura, Cermei, ...

Cermei

La ~20km distanță

30.400 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
5

6.350 €
2.20 € / mp

Terenuri intravilane 2880 mp Cermei fs.48 ml - ...

Cermei

La ~20km distanță

2.880 mp teren