Central
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

86.400 €
30 € / mp

Teren intravilan 2880 m2

Central, Sântana

2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

215.000 €
36.90 € / mp

Teren intravilan 5.827 mp-Santana-zona industri ...

Central, Sântana

5.827 mp
5.827 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

16.000 €

De vanzare teren intravilan

Caporal Alexa

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

28.360 €
40 € / mp

Locuri de casa in Zimandcuz (709 - 931 mp)

Zimandu Nou

La ~10km distanță

709 mp
709 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

35.000 €
14 € / mp

Loc de casa simandul de sus 50m latime

Șimand

La ~10km distanță

2.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

110.000 €
19.61 € / mp

Casa pt o afacere pe soseaua arad-oradea supraf ...

Șimand

La ~10km distanță

5.610 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

35.000 €
42.37 € / mp

Teren de vanzare

Șiria

La ~15km distanță

826 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

19.000 €
13.31 € / mp

Teren intravilan, Loc de casa

Șiria

La ~15km distanță

1.427 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

47.500 €
1.25 € / mp

Teren 38.000 mp extravilan arabil in ?iria - DJ ...

Șiria

La ~15km distanță

38.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

32.250 €
10 € / mp

Teren intravilan Loc de Casa 3225 mp, in ?iria, ...

Șiria

La ~15km distanță

3.225 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

50.000 €
35.71 € / mp

Teren intravilan 1400 mp la ?osea principala - ...

Andrei Șaguna

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

32.000 €
32 € / mp

Loc de casa intravilan, Zimandcuz, 10 km de Ara ...

Zimandcuz

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

20.000 €
15.59 € / mp

Vand teren intravilan cu suprafata de 1.283 mp ...

Mâsca

La ~15km distanță

1.283 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

217.000 €
35.24 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Pancota 3.175 mp ...

Central, Pâncota

La ~15km distanță

6.158 mp
6.158 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

16.000 €
10.67 € / mp

Vand 1500mp teren intravilan cu posibilitate ap ...

Nădab

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

600.000 €
100 € / mp

Vand teren central 6000mp ideal investitie Curt ...

Central, Curtici

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

18.500 €
37 € / mp

Teren de vanzare 500mp in ora?, acces u?or

Central, Curtici

La ~15km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

95.000 €
12.48 € / mp

Oportunitate de afacere!!! Teren Intravilan in ...

Curtici

La ~15km distanță

7.610 mp teren
f.s. 36 m
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
10

136.500 €
15 € / mp

Vand 1 ha teren extravilan construibil pentru l ...

Central, Curtici

La ~15km distanță

9.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

15.000 €
30 € / mp

Proprietar vand teren!

Central, Curtici

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

11.000 €
0.19 € / mp

vand teren extravilant

Central, Curtici

La ~15km distanță

57.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

15.000 €
30 € / mp

Proprietar vand teren intravilan!

Central, Curtici

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

99.000 €
9 € / mp

Vand teren vie in Maderat, jud Arad

Măderat

La ~15km distanță

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

77.500 €
5 € / mp

Vand teren intravilan 15.500 mp. in Macea Jud A ...

Macea

La ~15km distanță

15.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

15.000 €
31.65 € / mp

Teren intravilan 474 mp Sanpaul | Front stradal ...

Șofronea

La ~20km distanță

474 mp
474 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

139.500 €
40.06 € / mp

teren zona industriala

Șofronea

La ~20km distanță

3.482 mp
3.482 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

29.500 €
44.16 € / mp

Teren 668mp cu fundatie,pivnita si plan de casa ...

Șofronea

La ~20km distanță

668 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

6.500 €
4.51 € / mp

vand teren intravilan cu nr de casa

Țipar

La ~20km distanță

1.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

75.000 €
15 € / mp

Vind teren intravilan

Cuvin

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

89.000 €
29.67 € / mp

Oportunitate de investi?ie Teren intravilan Soc ...

Socodor

La ~20km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren