Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

130.000 €
1.06 € / mp

12,28 ha lângă DN69 – teren compact Sagu, 1,06 ...

Șagu

122.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
7

40.000 €
0 € / mp

Teren extravilan de vânzare agricol, pășune, Sa ...

Șagu

Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

120.000 €
1.20 € / mp

Teren agricol de vanzare - 100.000 mp - com. Sa ...

Șagu

100.000 mp
100.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
1

9.000 €
0.03 € / mp

Vand teren arabil 26 ha Sagu jud Arad

Șagu

260.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

0 €

Teren agricol Sagu, Fantanele, Frumuseni

Șagu

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
8

65.900 €
10.78 € / mp

Teren intravilan 6115mp pentru investiții Firit ...

Firiteaz

La ~5km distanță

6.115 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

33.600 €
20 € / mp

Teren 1680 mp, de vanzare, Seceani, 26 Km de Ti ...

Seceani

La ~10km distanță

1.680 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

65.895 €
70.288 €
15 € / mp

Teren intravilan 4.393 mp Seceani, lângă autost ...

Seceani

La ~10km distanță

4.393 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
4

27.100 €
32.00 € / mp

Teren, strada Principala, Zadareni

Zădăreni

La ~10km distanță

847 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

40.000 €
1 € / mp

Teren agricol Arad-Zadareni (4HA)

Zădăreni

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

67.500 €
15 € / mp

Teren intravilan de 4500 mp în Zădăreni

Zădăreni

La ~10km distanță

4.500 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

67.500 €
15 € / mp

Teren intravilan de vanzare Zadareni

Zădăreni

La ~10km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

92.250 €
15 € / mp

Teren, intrarea in Zadareni

Zădăreni

La ~10km distanță

6.150 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
24

3.300.000 €
30.84 € / mp

Teren de 107,000mp în zona industrială Zădareni

Zădăreni

La ~10km distanță

107.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

15.850 €
22.01 € / mp

Vanzare teren suprafata de 720 mp. Zadareni - B ...

Zădăreni

La ~10km distanță

720 mp
720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

29.000 €
19.33 € / mp

Vand 3 locuri de casa de 1500 m patrati fiecare ...

Zădăreni

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

17.500 €
35 € / mp

Loc de casa 500 mp, F.S. 20 ml, loc. Bodrogu No ...

Zădăreni

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

1.015.000 €
29 € / mp

Teren intravilan de vanzare in zona industriala ...

Zădăreni

La ~10km distanță

35.000 mp
35.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

25.000 €
42.37 € / mp

Teren intravilan Zădăreni, 590mp

Zădăreni

La ~10km distanță

590 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

25.000 €
781.25 € / mp

Teren în Zădăreni, 590mp

Zădăreni

La ~10km distanță

590 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

25.000 €
28.000 €
50 € / mp

Teren Intravilan 500 mp pe Col?

Zădăreni

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

74.430 €
30 € / mp

Teren intravilan Zadareni

Zădăreni

La ~10km distanță

2.481 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

69.150 €
30 € / mp

Teren intravilan Bodrogu Nou, DJ682

Bodrogu Nou

La ~10km distanță

2.305 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
16

1.380.000 €
150 € / mp

Proiect imobiliar cu PUZ la intrare pe noul Pod ...

Aradul Nou, Arad

La ~10km distanță

9.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

61.938 €
60.700 €
49.99 € / mp

Teren 1239 mp front 29 in Aradul nou

Aradul Nou, Arad

La ~10km distanță

1.239 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

696.300 €
110 € / mp

Teren intravilan, Cal. Timisorii

Aradul Nou, Arad

La ~10km distanță

6.330 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă

160.000 €
35.56 € / mp

Teren intravilan Aradul Nou

Aradul Nou, Arad

La ~10km distanță

4.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

120.000 €
60 € / mp

Teren intravilan cu casa demolabila, aproximati ...

Aradul Nou, Arad

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

16.335.000 €
60.50 € / mp

Vand 27 ha la iesire Arad spre Timisoara vis a ...

Aradul Nou, Arad

La ~10km distanță

270.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

0 €

Teren intravilan 1,247 mp de vanzare Aradul Nou

Aradul Nou, Arad

La ~10km distanță

1.247 mp teren