Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

99.000 €
9 € / mp

Vand teren vie Extravilan Maderat,jud.Arad

Central, Pâncota

11.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

217.000 €
35.24 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Pancota 3.175 mp ...

Central, Pâncota

6.158 mp
6.158 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
1

113.000 €
1.49 € / mp

Teren extravilan, in Pancota, jud. Arad.

Pâncota

La ~5km distanță

75.600 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

113.000 €
1.49 € / mp

Teren extravilan, in Pancota, jud. Arad.

Exterior Vest, Pâncota

La ~5km distanță

75.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
4

57.900 €
21.44 € / mp

Teren in Pâncota

Central, Pâncota

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

20.000 €
15.59 € / mp

Vand teren intravilan cu suprafata de 1.283 mp ...

Mâsca

La ~5km distanță

1.283 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

20.000 €
15.59 € / mp

Vand teren intravilan cu suprafata de 1.283 mp ...

Mâsca

La ~5km distanță

1.283 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
15

14.900 €
13.55 € / mp

Teren intravilan între Galșa și Mâsca

Galșa

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

21.900 €
15.21 € / mp

Teren intravilan, Galsa

Galșa

La ~5km distanță

1.440 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

37.800 €
13.13 € / mp

Teren intravilan in loc Galsa

Galșa

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

5.500 €
5,500.00 € / mp

Terenuri agricole de vanzare in Arad Comuna Tau ...

Târnova

La ~10km distanță

1,18 mp
1,18 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

7.000 €
2,333.33 € / mp

Teren agricol de vanzare in Tarnova Arad 3,78 h ...

Târnova

La ~10km distanță

3,78 mp
3,78 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

55.000 €

Vand hala 600 mp cu teren intravilan 9000 mp

Zărand

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
5

7.500 €
227.27 € / mp

Teren agricol de vanzare in comuna Zarand, jude ...

Zărand

La ~10km distanță

33,91 mp
33,91 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

12.500 €
8.45 € / mp

vand teren intravilan zarand

Zărand

La ~10km distanță

1.480 mp
1.480 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

456.000 €
6 € / mp

Teren 76.000mp între Sântana și Caporal Alexa

Caporal Alexa

La ~10km distanță

76.000 mp teren
f.s. 560 m
Intravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 456,000 € și 494.000 €
Agenție

10 luni în urmă
4

140.000 €
20 € / mp

Teren construibil de investiții în Caporal Alex ...

Caporal Alexa

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

28.000 €
10 € / mp

Teren intravilan în Șiria pe deal

Șiria

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

371.492 €
2 € / mp

Lot compact 18,57 HA , vita de vie nobila pe ro ...

Șiria

La ~10km distanță

185.746 mp
185.746 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

99.000 €
6.56 € / mp

1,5ha Teren intravilan Feredeu Arad

Șiria

La ~10km distanță

15.100 mp
15.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

215.000 €
36.90 € / mp

Teren intravilan 5.827 mp-Santana-zona industri ...

Central, Sântana

La ~15km distanță

5.827 mp
5.827 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

75.000 €
15 € / mp

Vind teren intravilan

Cuvin

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

28.360 €
40 € / mp

Locuri de casa in Zimandcuz (709 - 931 mp)

Zimandu Nou

La ~25km distanță

709 mp
709 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Teren intravilan-Radna (Lipova) la DN7- ideal p ...

Radna

La ~25km distanță

18.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

32.000 €
32 € / mp

Loc de casa intravilan, Zimandcuz, 10 km de Ara ...

Zimandcuz

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

4.500 €
0.90 € / mp

Teren arabil Chisineu-Cris

Central, Chișineu-Criș

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

547.636 €
29 € / mp

Teren construibil, într-o poziție strategică

Central, Chișineu-Criș

La ~25km distanță

18.884 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 547,636 € și 622.717 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

243.945 €
27 € / mp

Teren pentru afacerea ta

Central, Chișineu-Criș

La ~25km distanță

9.035 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

22 €
0.03 € / mp

vand parcele de teren

Exterior Vest, Chișineu-Criș

La ~25km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

89.000 €
29.67 € / mp

Oportunitate de investi?ie Teren intravilan Soc ...

Socodor

La ~30km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren